Cel putin 10 kg jos (9)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Gata,


te-am trecut in tabel pe prima pagina si spor maxim la slabit!

azi am bagat zi de relaxare
MD: branza+rosii cu wassa
G cirese
P: somon afumat+ 2 felii paine cu o mancare noua de dovlecei&rosii, acceptabila..&cioco


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Hello!

Felicitari celor ce au avut rezultate!

Ca tot a trecut de 1 va zic si eu cum mai stau.

Luna aceasta am avut -2.5km, ceea ce a dus la un -15.5kg de la 1 februarie.

A mers mai greu ca am mai trisat si la mine abaterile incepute tin 3 zile . Dar merg inainte!

Spor in tot ce va propuneti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

ms mult:*
eu azi am papat asa:
Md-para+fresh de portocale
P-branza feta+rosii si castraveti si la cina o sa fie acelasi lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Arturicii,

M.am gandit cateva secunde bune ca te.ai apucat si tu de ceva maraton, 2.5 km pe luna.

Eu sunt de principiul ca abaterile sunt ok, in fond va trebui sa traim cu ele si dupa ce ne atingem obiectivele. Cam asa tin si la mine, tot 3 zile in care uneori pun inapoi chiar un kg, ceea ce e cam stresant. Dar am observat ca scap de surplus in aprox 5 zile, daca nu am multe abateri.

Ai slabit foarte bine in 4 luni, cate zile de Rina mai ai?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Citat:
citat din mesajul lui LYADA

Arturicii,

M.am gandit cateva secunde bune ca te.ai apucat si tu de ceva maraton, 2.5 km pe luna.

Eu sunt de principiul ca abaterile sunt ok, in fond va trebui sa traim cu ele si dupa ce ne atingem obiectivele. Cam asa tin si la mine, tot 3 zile in care uneori pun inapoi chiar un kg, ceea ce e cam stresant. Dar am observat ca scap de surplus in aprox 5 zile, daca nu am multe abateri.

Ai slabit foarte bine in 4 luni, cate zile de Rina mai ai?



Bianca




am si eu maratonul personal, desigur

Mai am vreo 17 zile dar cred ca o prelungesc vreo 3 saptamani pentru zilele de apa netinute si ptr zilele de abateri
Dar ma mai gandesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Hello,


Weekendul asta le.am incercat pe toate, in cantitati moderate, dar cam toate cele ce nu mai gustasem de aproape 4 luni: inghetata sambata seara, ieri seara 2 felii de pizza (culmea ca m.am simtit si mandra ca sunt "doar" 2), azi un sos de busuioc cu ulei la peste si un pahar de vin alb. Si inca nu s.a terminat ziua

Abia astept sa reincep sa merg la birou, acasa nu reusesc sa mentin un echilibru...
Sunt déjà pe plus, voi vedea maine cat de mult se aduna.

Sper ca voi v.ati tinut mai bine weekendul asta prelungit, cineva trebuie sa tina portdrapelul. la subiect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Si pe mine m-a doborat weekendul asta prelungit. Cantitativ n-am mancat mult, ma simt relativ ok... dar nici Rina n-am tinut.
Bravo artiricii... super super rezultat; e incurajator. Din punctul meu de vedere -2.5kg pe luna este fff bine. Pare ca ai reusit sa-ti schimbi organismul sa proceseze altfel mancarea.

La birou e mult mai simplu ca ai un program... mesele sunt deja stabilite... mai trebuie control la gustari... ceea ce nu e greu cand te iei cu altele.
Pt senz_benz: e bine cand scrii meniul, se mai pot inspira si alte persoane... pentru usurinta adauga si tipul de zi pentru care e meniul.
O saptamana cat mai usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hello!
Pentru raport 85.3

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Neata,


Cu un iaurt salvator ieri seara azi am 68.4 kg, fata de martea trecuta o pot considera stagnare, fata de 1 iunie e crestere, una peste alta bine ca s.a terminat vacanta. Cantitativ nici eu nu am exagerat, dar am avut multa varietate fata de schema obisnuita de dieta.

Azi voi avea un menu de tranzitie, inca mai sunt bunatati care ma cheama din frigider
Md branza Fagaras cu rosie, ardei si wassa
G iaurt
P sarmalute pui in vita cu iaurt
C de dorit mai light

O zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Lyada... asta am si eu la pranz: sarmalute in foi de vita... Pai face mama atat de rar incat e pacat sa nu ma bucur de ele.

Eu am cantarirea "oficiala" joi dimineata ca sa mai echilibrez din pacatele weekendului. (dar din ce arata cantarul e cam -0.2; putin dar macar e cu minus :d)
Deci azi e inca fiesta!

Adaug: sotul tine si el saptamana asta ca sa mai dea jos din burta... deci seara salate si verdeturi scrie pe noi!

Mergi la inceput