Cel putin 10 kg jos (9)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Maine vin cu cantarul

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!




Poate vii cu testul



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Salut !

Raportez 68.8 kg, nu s-a dus mult de saptamana trecuta si sunt la fel ca Bianca, in plin stop. Merg inainte, ca as vrea un 66 virgula ceva pana plecam in concediu.

Gusta, important e ca fetita s-a simtit bine ! La multi ani, sa fie sanatoasa si norocoasa !

Sport n-am mai facut, dar peste 3 zile ma apuc din nou si daca vine si vremea buna incep din nou sa alerg.

www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+ si Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Bravo Mari78, ai scazut sub 69! cu asta m-am luptat si eu ultimele 5 zile.

Tot inainte pana pe 1 iunie! si apoi tot inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui paulinio

Salutare,
Hai ca n-am disparut... dar m-am demotivat putin o zi "proasta" cu multe abateri... si de faptul ca mi s-a stricat cantarul. Azi mi-am luat un nou cantar... asa ca voi avea cu ce sa compar.
Tot Rina tin... cu ceva abateri... nu stiu cat am slabit dar ma simt mult mult mai bine si hainele se aseaza mai bine. O sa vad si noul cantar ce zice.
Si eu la ziua de vitamine adaug legume usoare... gen ciuperci, varza calita, spanac...
Lyada tu esti ff ambitioasa... eu vreu incet si sigur. Am rabdare daca vad ca scaderea e constanta... lina.. si sa nu se mai intoarca!!!!

Azi... zi de amidonuri pentru Rina:
MD cirese, prune din compot
Pranz: iahnie de fasole si ciorba
Seara... probabil tot iahnie.
Plan pentru maine (carbohidrati):
Salata de cartofi (cartofi fierti,
usturoi, ardei copti... poate si niste vinete coapte si ce mai gasim prin frigider)


Cartofii sunt la amidoane...la carbo mananci paste cu sos de rosii sau piza cu legume...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Asa e Madalina... am incurcat borcanele :D.
Uite de aceea am postat meniul, pentru a primi pareri cu privire la corectitudinea lui. Acum ce fac? Ca m-am tinut de cuvant si salata de cartofi am la mine... Cred ca mai fac o zi de amidoane si fac maine carbo...Nici sa arunc mancarea pentru a cumpara alta parca nu ma indur... Deci maine (carbo): paste cu legume si salata variata.

Si ca tot am zbarcit-o... sa vin la raport: 73.5kg de dimineata pe nemancate... Nu prea pot compara cu precedenta cantarire pentru ca e alt moment si alt cantar. De acum raman la asta si ma raportez la asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Hellooooo,

Nu am disparut...ce ati crezut? Ca apar cu vreo -20 kg, bust ridicat, riduri disparute, celulita distrusa....

Nu, nici gand, am avut niste zile infernale la birou plus copkilu' cu Faringita cronica si febra 40 legat de gatul meu ca o maimutica.

De slabit...tot nici gand, sunt pe linia de plutire, nici in sus, nici in jos dar nu ma supar.

Ma bucur ptr progresele voastre si sper sa o tinem tot asa.

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

E foarte important sa nu urci repede la primele abateri... Perioadele de "platou" sunt necesare si sanatoase, oricat ne-ar chinui. :)

Lyada, tu parca beai apa de tarate? Cum o faci?
Multumesc de suport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Ola, amigas!

E soare si totul pare mai roz!

Ma bucur sa vad ca ati revenit, Paulinio si Lulu77! fac si modificarile pe prima pagina si sa aveti spor la slabit!

Sanatate baietelului Lulu77, e tare greu cand sunt bolnaviori... al meu a avut ieri un mic episod de curs sange din nas la culcare, eu am aflat abia dimineata caci l-a deranjat doar pe taica-su care era inca treaz. De ceva vreme mi-e somn rau pe la 10.30 si trebuie sa ma culc, aseara imi era si foame caci am ajuns f tarziu si am mancat doar niste cirese, in schimb ma trezesc foarte devreme, fara ceas, uneori si la 6 am, total neobisnuit pt mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

gata cu pranzul.
telemea prospata vaca + salata(spanac+rosie+morcov+sfecla rosie+gulie, condiment turcesc si lamaie).

la cina o sa mananc gratar+salata

SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza la pranz.
Sunt rupta de oboseala da nu se pune. Prima zi de maraton e gata inca 3 am crezut ca o sa fie o joaca dar nu e . Bag acusi o cafea si ma bag la copt cupcakes pentru mandra sa duca maine la scoala.

Pup pui bolnaviori si sa se faca repede bine si mamicile.

Mergi la inceput