Cel putin 10 kg jos (9)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Neata!

Cu mare bucurie raportez 68.3 kg, un minus de 900 g saptamana asta! Au meritat toate abtinerile, clar.

Merg sa iau MD, azi ma rasfat si cu o banana la una dintre gustari, am rezistat eroic cu ele in casa.

Va astept cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineata!

63kg, adica cam 1200g in jos saptamana asta. Urmeaza insa cateva zile cu multe tentatii, sper sa ies cu bine din incercari .


eumada a slabit mult si ii sta bine asa cum e acum. Daca mai slabeste un pic va arata super!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sar`mana...adica vreo 10 kile..si atunci da.....am 71 kg......daca trec de 70 in jos sunt cea mai atre.......

Azi e proteina si ma rasfat cu bunatati....sac sac....

Va urez o zi bunaaaaaaa fara pofte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

ce bine mergi, Laura, m-ai luat si saptamana asta carevasazica, pe tacute asa!

Mada, siguuur vei trece, sa treci un prag e atat de motivant.

Ce o fi cu Lulu77? Ea era mereu prezenta...

Mi-am adus aminte pe drumul spre birou ca Paulinio a aparut si disparut ca o cometa, hai Paulinio in grup ca esti pe la inaltimea mea si compar si eu mai usor raportul H/G.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu sunt varza ,nu m-am cantarit pentru ca ma simt unflata rau .
Trebuie sa imi vina menstra,nu stiu cand si daca mai vine ca ieri nu am avut decat o pata
Felicitari fetelor care au slabit !!!

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Ntzz, Anca- hai macar maine cu o cifra.
Si eu sunt in plin stop ca sa zic asa, sper ca am si niste umflaleala in mine de care sa mai scap caci abia astept sa vad 67.9
am baut ceai din cozi de cirese in weekend si parca a ajutat, daca tot am bagat numai cirese seara mi-am cautat si ceva sa ma tina ocupata, rupt codite, spalat, facut ceai- de drag l-am baut apoi, e prima oara cand am incercat- are o culoare de vis, un corai aprins.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Raport 62,5 e de bine zic eu minus 500 de grame.

De RIna nu m-am apucat ca vreau sa va fac rezumatul zilei de nastere.8 fetite sambata si spre spre seara alti 15 oameni daca nu mai multi ca nu i-am mai numarat.Am ramas fara voce ,bine nu imi prea este si cu ocazia asta am vazut si a doua fata a multor oameni pe care ii credeam oameni dar uite asa invat eu din greseleli.Puiul este cel mai multumit de zi si de tot ce a primit iar zambetul ei mi-a mers la suflet ma bucur ca e multumita.

Acuma sa trec la dieta nu stiu ce va urma dar cred ca o sa fie de acuma in jos sper eu.Mai astept sa imi revin cu vocea si dupa vad eu de ce ma apuc.O zi buna la toate fetele si mai apar dar nu stiu cand ca de azi incep cele 4 zile zile de maraton.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Maine vin cu cantarul

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Salutare,
Hai ca n-am disparut... dar m-am demotivat putin o zi "proasta" cu multe abateri... si de faptul ca mi s-a stricat cantarul. Azi mi-am luat un nou cantar... asa ca voi avea cu ce sa compar.
Tot Rina tin... cu ceva abateri... nu stiu cat am slabit dar ma simt mult mult mai bine si hainele se aseaza mai bine. O sa vad si noul cantar ce zice.
Si eu la ziua de vitamine adaug legume usoare... gen ciuperci, varza calita, spanac...
Lyada tu esti ff ambitioasa... eu vreu incet si sigur. Am rabdare daca vad ca scaderea e constanta... lina.. si sa nu se mai intoarca!!!!

Azi... zi de amidonuri pentru Rina:
MD cirese, prune din compot
Pranz: iahnie de fasole si ciorba
Seara... probabil tot iahnie.
Plan pentru maine (carbohidrati):
Salata de cartofi (cartofi fierti, usturoi, ardei copti... poate si niste vinete coapte si ce mai gasim prin frigider)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Gusta, bravo! modific in tabel -azi am multe intalniri, abia am gasit timp sa iau pranzul.

Bine ca s-a distrat fata, restul trec in timp. adevarul ca e important sa prinzi o perioada mai buna, calma cand incepi si mai ales sustii o dieta. Eu imi impun sa nu ma enervez prea tare din diverse si daca totusi se intampla, sa beau apa.

Paulinio, primele 6 kile le-am slabit in 3 luni, exact pe strategia ta, putin si sigur. Dupa 3 luni simt ca nu mai am rabdare sa astept sa scad 300-500 g pe saptamana, de-asta am accelerat putin.

si incerc sa ma si va mobilizez

Mergi la inceput