MONTIGNAC (173)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

andani statu meu aici e conditionat de cat de repede imi termin treaba...si nush daca vreau sa ma intorc pe meleaguri ro..dar mi s-o luat de englezi

meniul meu azi:
Md:lapte cu fulgi
G:mar
P: iepure cu salata de spanac
c: ciorba de afumatura

azi am semnat contractu si platit depozitu..deci oficial am un acoperis:)))

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Sa fie cu noroc, Brandule !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ninha, Somleac nu stiu sigur daca o sa vin in centru vineri seara la galagie (eu am niste probleme care nu ma lasa sa stau in galagie fff mare gen boxe la concert ).... dar puteti sa-mi dati nr de tel si daca vin va sun ... mi-ar parea bine sa ne vedem da la un suc inainte de smecheria aia ... in centru pe undeva nu vreti ??? .... ca acolo in galagia aia cu muzica nu o sa putem vorbi prea multe

Brandusik ma bucur mult

noapte buna montignacele mele dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Mai fetelor, ce distractie pe voi
Sa ne povestiti si noua cum ati petrecut.

Puisorule, unde disparusi ? Vreau sa te mai intreb una alta despre lipiile alea .

Meniul de astazi :
D: lipie + iaurt dietetic
P: ciorbica de loboda si piept de pui la gratar - m-am saturat de puiul asta ..... cred ca daca mai mananc mult o sa incep sa piui
C: rosii cu branza, iaurt si desertul zilnic, la care nu pot sa renunt. Cred ca din cauza lui n-am sa slabesc niciodata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna dimineata. Haideti la cafea

Am lipsit motivat, a facut Stefi enterocolita, febra si tot tacamul. Acum e mai bine dar azi o tin inca acasa si vedem cum evolueaza lucrurile.

Dana, mersi de intrebare . Sunt bine acum, nu ma mai doare piciorul. Probabil efect combinat de gimnastica si Bowen. Va invidiez ca va puteti intalni

Brandu, hai ca una peste alta iti da cu plus pt englezi

Mel, cam multa fructoza mananci si nici asta nu e grozava pt sanatate. Incearca stevia daca tot nu poti renunta la dulce. Sau mai sanatoasa e o lingurita de miere pt ca oricum tu nu ai de slabit.

Ieri am facut spaghete integrale cu sos de rosii si dovlecel. Azi va face maica-mea probabil piept de curcan la gratar cu pilaf de orez integral ca sa poata manca si Stefi.

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Va pupppp

Puisorule imi pare rau sa aud ca a fost bolnavioara frumusetea mica ... of of
Ma bucur ca nu te mai doare pe tine piciorul
APoi nu stiu sigur daca ne intalnim ... inca nu au spus daca pot inainte de galagie sau nu pot .... nu stiu sigur daca pot sa stau in muzica aia puternica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Andanii, eu vreau! Iti trimit PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Andanii eu inainte de 19 n-am cum sa ajung ca si asa il las singur pe sot cu toata gasca. Mai vin si cu fetele de la aradence, dar poate gasim acolo in zona un local dragut unde sa stam la un suc si sa nu se auda muzica tare. Poate mai vin si fete de la voi , sa intru sa scriu si la voi la subiect?

Trimit PM cu nr de tel si pentru ninha.

Puisorule multa sanatate printesei.

Meniul de azi cam in plop : MD omleta cu sunca
P orez cu legume si ciuperci
C habar n-am , probabil o salata


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Andanii de cand n-a mai scris nimeni la subiectul ala ca nu-l mai gasesc.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

puisoaro au acumulat atatea minusuri la mine englezii astia..ca ar trebui sa uit scaderea si adunarea ca sa-mi dea cu plus

meniul meu azi:
MD: paine integrala cu unt
G: mar
P: humus cu wasa
G: mar si cred ca si banana ca incerc sa ajung la sala
C: supa

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput