S-a maritat si Nicoleta Luciu

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

minutul 3.40: http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/nicoleta-luciu-relatia-cuplu-217802.html
...cam trist

of mama mea si vai, vai, vai si iar vai,cate un ''vai'' pt fiecare copil :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ha! M-ati starnit, am mai gasit una. Intrebata daca mai vrea copii, zice ceva de genul ca ea ar mai fi vrut, dar totusi sunt 4 si ocupa foarte mult timp si "important sa ... na iubirea, e aceeasi, impartita la mai multi, va dati seama, canitatea de iubire e mai putina".

Nu mai string dupa Fomalhauti sa o intreb ce parere are. Deja banui ce ne va spune.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

mey nu a zis nimeni ca e vreo inteligenta ....am zis doar ca arata super bine la 7 luni de la nasterea TRIPLETILOR!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Da, Marina, ai dreptate. Asa e! Arata foarte bine.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

mey nu a zis nimeni ca e vreo inteligenta ....am zis doar ca arata super bine la 7 luni de la nasterea TRIPLETILOR!!!


Marina


Daca nu o cunoastem personal nu avem de unde sti cat e de inteligenta. Nu e bine sa credem tot ce vedem la tv, zic

Fara legatura cu ea,in general asa, a sti sa faci pe prostul e o treaba grea si musai sa fii inteligent sa-ti iasa bine si sa pari autentic.
Ca asta e, oamenii platesc sa-i vada pe ´´prosti´´ si sa ´´se rada´´ de ei, asta ridicandu-le stima de sine ca ´´ei este inteligent´´

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Mie chiar nu mi se pare a fi prostuta cum zicea cineva pe la inceput, insa are talent la actorie (mai tineti minte emisiunile lui Teo, cand era acolo pe post de duda?)
Si mai cred si ca unele posturi de aici sunt din categoria aia cu struguri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO



Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta
toate constatarile de genul "cred si eu, la banii ei e simplu" mi se par din categoria "struguri acri".




Asta e argumentul suprem. Un fel de "stopjoc"
Cine nu aplauda o terta persoana e clar ca e invidios, frustrat ca nu e ca terta si e plin de ura.
Doamne fereste sa creada cineva ca exista pareri si pareri.



**Fur is for petting***

http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916



Nu e vorba de a aplauda, ci de a nu cauta nod in papura. Dincolo de cele cu umor si autoironie, mare parte dintre posturile de aici denota fix frustrare. S-a ajuns la teoria conspiratiei (ca s-ar fi ingrasat ca sa faca reclama la batoanele alea) si la parada de "ce fac eu la job-ul meu complicat de intelectuala, in comparatie cu inculta care are timp de slabit". Nu sunt fana Nicoleta Luciu, dar da, mi se pare din categoria "struguri acri" sa spui ca o femeie nu poate slabi in 7 luni de la nastere sau ca bisturiul te scapa de 35 de kg. Poate inca ii curg pieile pe burta si era toata imbracata in spanx.
Vad ca argumentul suprem pe aici e din seria "o fi ea slaba, da' eu sunt desteapta", de parca frumusetea fizica inseamna automat lipsa de materie cenusie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Dar de ce se vorbeste numai in extreme? Eu o banuiesc ca si-a taiat burta, adica o abdominoplastie. Nu am spus ca bisturiul a scapat-o de 35 de kg, dar de burta cred ca a scapat-o.

Si mesajele tale, Lolita, sunt din categoria "plici de-aici!"

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Da, Lo_li_Ta, m-ai ghicit perfect! Eu sunt o obeza si o urata si ma dau destepta ca macar sa nu par obeza urata si proasta. Exemplul dat de mine era ca sa subliniez ideea ca ceea ce face Nicoleta Luciu face parte din job-ul ei. Daca nu e asa si de fapt ea nu isi vinde imaginea, atunci imi cer scuze. De fapt a slabit pentru ea, este si o mama exemplara si un model pentru toate femeile din Romania. Cine nu face ca ea e o ingalata obeza fara vointa si ambitie. Toate femeile ar trebui sa aiba 90-60-90 musai si neaparat ca sa fie femei adevarate.
E ok acum? Ai dreptate, sunt o rea si o invidioasa.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

si ca sa nu zic numai nasoale, a fost un moment cand chiar am admirat-o pe Nicoleta luciu. Atunci cand a alergat in sutien si pantaloni scurti si stramti pe stadionul Rapidului in fata a cateva mii de oameni. Asta da dovada de curaj! (nu am admirat gestul in sine, ci taria ei de a-l face)



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput