S-a maritat si Nicoleta Luciu

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

minutul 3.40: http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/nicoleta-luciu-relatia-cuplu-217802.html
...cam trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Aveti dreptate ca s-a schimbat si la fata. Nu stiu ce si-a facut, dar seamana acum cu Monica Columbeanu.
Despre ce a spus despre copiii, nu comentez ca apoi iar imi sar cateva persoane in cap ca asa ne dam unele "mame perfecte".



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

intrebarea e: daca ati avea banii ei, ati fi dispuse sa-i dati pe remodelare corporala, ca sa aratati perfect?


DAAAAAAAA!!!!!

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Lumina sfanta pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Aveti dreptate ca s-a schimbat si la fata. Nu stiu ce si-a facut, dar seamana acum cu Monica Columbeanu.
Despre ce a spus despre copiii, nu comentez ca apoi iar imi sar cateva persoane in cap ca asa ne dam unele "mame perfecte".



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Si tu acum, zi mai bine ca esti invidioasa ca copiii ei nu plang si se culca la program

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Da, asa e Androix, ai dreptate.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Declaratie urmata de aplauze : "ii bagam un biberon de lapte in bot" - cat de urat a sunat!

Nici eu nu vreau sa agit spiritele asa ca ma abtin de la alte comentarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Hai sa o lasam asa, ca doar nu despre cat de buna mama e Nicoleta este subiectul. Ati vazut ce decolteu frumos are? Si si-a schimbat putin si tunsoarea. E si mai "buzata" un pic.

Dar poate sa imi spuna cineva ce canta Nicoleta Luciu?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

mie imi e frica de abdominoplastie si nici idioata nu sunt sa ma operez pentru 3 kg pe care le am in plus. Dar as da cu placere banii pe toate minunile, nu daca as avea banii ci daca as avea timpul disponibil sa ma duc.

In plus ma indoiesc ca a trecut prin bisturiu in afara de sani ca e destul de slaba uniform, nu a disparut chiar asa mult din peisajul media.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 29B_ella spune:

Mi-a placut tare mult ce a spus cineva la acest topic ... cu siguranta nu l-a prins in plasa pe sot cu IQul...

Am vazut-o si eu la emisiunea de la Cancan si nu mi-a venit sa cred ce penibila a fost cu rochita aia mega scurta si miorlaiala aia de melodie.Daca e femeie de om bogat, are 4 copii si e maritata,de ce trebuie sa fie si cantareata cu minijupa??????
Dar asta o fi nivelul,ce sa maiiiiii.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui 29B_ella

Mi-a placut tare mult ce a spus cineva la acest topic ... cu siguranta nu l-a prins in plasa pe sot cu IQul...

Am vazut-o si eu la emisiunea de la Cancan si nu mi-a venit sa cred ce penibila a fost cu rochita aia mega scurta si miorlaiala aia de melodie.Daca e femeie de om bogat, are 4 copii si e maritata,de ce trebuie sa fie si cantareata cu minijupa??????
Dar asta o fi nivelul,ce sa maiiiiii.....


Eu zic ca mesajul tau e tare din categooria..strugurii sunt acri!

Pai de asta s-a imbracat cu rochia scurta(si mulata banuiesc)sa arate ca a slabit!De asta banuiesc ca a fost invitata la emisiune!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput