S-a maritat si Nicoleta Luciu

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Eu chiar nu vad ce e rau in a te exprima, indiferent ca simti invidie sau nu, ca te simti mai destept sau nu, mai frumos sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Da, Lo_li_Ta, m-ai ghicit perfect! Eu sunt o obeza si o urata si ma dau destepta ca macar sa nu par obeza urata si proasta. Exemplul dat de mine era ca sa subliniez ideea ca ceea ce face Nicoleta Luciu face parte din job-ul ei. Daca nu e asa si de fapt ea nu isi vinde imaginea, atunci imi cer scuze. De fapt a slabit pentru ea, este si o mama exemplara si un model pentru toate femeile din Romania. Cine nu face ca ea e o ingalata obeza fara vointa si ambitie. Toate femeile ar trebui sa aiba 90-60-90 musai si neaparat ca sa fie femei adevarate.
E ok acum? Ai dreptate, sunt o rea si o invidioasa.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



Eu ma refeream la faptul ca nu inteleg de ce ti/vi se pare ca motivatia ei e "mai motivanta", mai cu motz, eventual mai superficiala. Nu inteleg nici ce rol au mentiunile diverselor capacitati ale fiecareia, cu atat mai putin de ce ai pus in aceeasi fraza "a slabit pt ea si e si o mama exemplara". Ce legatura are slabitul cu a fi sau nu o mama buna?! Crezi ca doar mamele aflate in lumina reflectoarelor slabesc repede dupa sarcina? Nicidecum.
Poti sa fii obeza si foarte fericita, situatie demna de lauda. Dar cand vad atatea abonate ale subiectelor despre diete si slabit, care vin aici si spun ca fizicul e important doar pt cine traieste din el..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Marina, subliniez si eu ca tu arati ff bine. Nu stiu unde sunt kg alea de care te vaiti, eu nu ti le-am vazut. Legat de Luciu..sa stii ca si eu sunt invidioasa. Te inteleg perfect..restul nu ma intereseaza..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne45 spune:

M-ati facut curioasa , sa vad si eu cum arata Nicoleta Luciu-sincera sa fiu arata mai bine acum decat arata cand am parasit eu Romania -acum 6 ani.

Toate persoanele din show-bizz tre sa dea bine pe ecran -nu vad de unde toate aceste discutii -pana la urma e o chestie care tine de imaginea de sine .
Chiar si aici sunt vedete care au nascut acum cateva luni-ex Alessia Marcuzzi care arata de nota 10 -ce sa mai , fara dieta si sport nu faci nimic !

https://picasaweb.google.com/102421590206055963392/29Marzo2012FotoGiuliAlghero?authkey=Gv1sRgCKuUlbT8oIC6Nw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaAngel spune:

ai perfecta dreptate! la cate femei frumoase exista in romania ma indoiesc ca nicoleta e peste toate!mie mi se parea mai frumoasa inainte,acum nu imi place prea tare de ea. la un an dupa ce am nascut mi-am facut o ridicare de sani pentru ca imi permiteam si asa mi-am dorit!doar nu era sa stau asa daca ma obseda sa schimb cv .cred ca fiecare dintre noi e libera sa faca ce vrea cu corpul ei,doctora mea, Silvia Stanculescu m-a indrumat pe tot parcursul operatiei si mi-a dat niste sfaturi suuper... cand ai pe cine sa te bazezi,nu exista dubiu ca mergi mai departe si cu operatia! nicoleta este un produs intr-adevar,pt ca nu face decat sa isi promoveze corpul...tare pacat!

Mergi la inceput