Club chic (46)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

deci treci la cele de nisa...sa se potriveasca cu vacanta

Citat:
citat din mesajul lui rose_selavie

Azi am intrat in Sephora si am constatat in sfarsit si eu ca toate parfumeriile astea populare devin la un moment dat insuficiente. Aceleasi parfumuri obisnuite ca peste tot. M-am dus cu gandul ca pot incerca ceva nou, m-a lasat sotul vreo jumatate de ora singura pe acolo si m-a recuperat neasteptat de repede.

mamica de Mara Roselyn (18.06.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui ianka78

sali, felicitari pentru play, sa-l porti cu drag, e super ´misteau´ si mie imi place mult. am vazut very irresistible intense in parfumerii dar nu l-am incercat. mi-ai dat de lucru


cautand very irresistible L'INTENSE, am dat peste cele mai bune preturi ever la play intense , cu tot cu comisionul lu'babanu':
http://www.bigdiscountfragrances.com/womens-fragrances/givenchy-play-intense-perfume.html

abia astept sa imi spui ce crezi de L'INTENSE! stii cum se asteapta ciresii coptzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Sali, daca e alt oficiu atunci sigur nu mai trece prin vama. La mine e acelasi oficiu, dar cand vine pachet cu parfum, intai ma cauta acasa, daca nu ma gaseste imi lasa aviz (postasul nostru scrie pe aviz provenienta coletului, daca e HK stiu ca e pt vama). Ultima oara era sotul acasa deci nu a trebuit nici sa ma duc la posta.

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



manu, a mers treaba ca pe roate. aviz, oficiul postal de care apartin, fara TVA sau alte taxe.
super faini astia de la strawberry, ii iubesc pt cum se misca .
iar trace&tracking-ul lor este extraordinar de bine pus la punct, actualizau in fiecare zi, aproape ca ma astept ca azi sa gasesc o poza cu mine pe cand ridicam pafumul, facuta din satelit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Sali, sa vezi ce senzatie cand iti vine postasul cu el la usa... apare pe site poza cu tine si postasul. Dar ce parfum ai comandat nu ne spui?

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui geniest

Citat:
citat din mesajul lui sali


geniest, te-am ascultat,nu am mai tinut cont de topuri !



Bravo, Sali ! Felicitari ! Sa te bucuri de el !
Daca te plictisesti de el, just mess me

http://chicboutique2011.blogspot.com/


geniest, ce fain este ! l-am luat azi! thanks for support!
nu e de anvergura variantei EDP dar e excelent pt balaceala de vara!
imi place, imi place, imi place, place, place !( vorba cantecului) [/purple]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Sali, sa vezi ce senzatie cand iti vine postasul cu el la usa... apare pe site poza cu tine si postasul. Dar ce parfum ai comandat nu ne spui?

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



ba daaaa, cum sa nu? oferta de pe strawberry este irezistibila! si am vrut sa testez varianta single perfume/via suedia.
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Alien-Sunessence-Edition-Saphir-Soleil-8194.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Si? Cum e?

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Sali, sa vezi ce senzatie cand iti vine postasul cu el la usa... apare pe site poza cu tine si postasul. Dar ce parfum ai comandat nu ne spui?

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



ba daaaa, cum sa nu? oferta de pe strawberry este irezistibila! si am vrut sa testez varianta single perfume/via suedia.
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Alien-Sunessence-Edition-Saphir-Soleil-8194.html

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Si? Cum e?

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Sali, sa vezi ce senzatie cand iti vine postasul cu el la usa... apare pe site poza cu tine si postasul. Dar ce parfum ai comandat nu ne spui?

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



ce anume? ziceam ca am vrut sa ma conving ca daca comand doar parfum, vine prin suedia si evitam vama. si m-am convins.ba daaaa, cum sa nu? oferta de pe strawberry este irezistibila! si am vrut sa testez varianta single perfume/via suedia.
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/Alien-Sunessence-Edition-Saphir-Soleil-8194.html




mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008





ce incurcatura...in fine.
am uitat sa spun ca a venit si impachetat ca pentru cadou, in hartie ciclamen gliterring.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Sali, sa vezi ce senzatie cand iti vine postasul cu el la usa... apare pe site poza cu tine si postasul.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Am intrat sa ma laud ...am primit deja primul cadou pentru ziua mea ce va sa vina Un parfumel - Hugo Boss - Boss Woman -EDT e dragutz Azi il port


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput