Club chic (46)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ianka78 spune:

vai, asta cu lolita e replica secolului! deci dŽaia ii place luŽ bunica-mea care ma intreaba mereu: cu ce te-ai dat, mamaie, ca ce frumosi mirosi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia718 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ianka78

vai, asta cu lolita e replica secolului! deci dŽaia ii place luŽ bunica-mea care ma intreaba mereu: cu ce te-ai dat, mamaie, ca ce frumosi mirosi!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

tocmai ce-am pleznit-o si eu in jumatea verii cu un oriental-floral dulceee! dar nu orice fel de dulce, ci dulcele din GIVENCHY PLAY FOR HER INTENSE! mi-l cam doream si cand s-a ivit ocazia...iar m-am jucat de-a gone in 60 seconds, la licitatie, pe ebay.
http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Play-For-Her-Intense-10225.html
m-am dat azi cu el, minunea lumii! de cand tot ziceam eu pe aici ca mi-e dor de mirosul specific givenchy!

astept insa cu disperare sa apara Very Irresistible L'INTENSE la un pret mai de bun simt( in magazin e 4 mil/75ml si rezist cu greu) , pe care o sa il iau fara sa ma mai gandesc 1 secunda, ca prea imi place mult si m-a facut din vorbe!
mi se pare cea mai misto combinatie pe care am gasit-o in ultimul timp intre dulce/floral/pudrat, puternic , apoi subtil dar narcotic, classy si sexy( de la mosc) , lady si tramp !
http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Very-Irresistible-Givenchy-L-Intense-10888.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

pentru sali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

dana, multumesc mult !
in goana mea mea nebuna din ultimul timp de pe fragrancedirect, strawberry si ebay.uk, am uitat complet ca mai exista si ebay.de.cred ca am vreo 3 luni de cand nu am mai cautat ceva la nemtzi.
din pacate, e scump ca naiba! dar macar ei il au, in anglia nici pomeneala, apare cate unul rar de tot.
am dat sfoara in tara si la esentedelux, tipul spune ca are deja comenzi pt el dar nu a aparut la depozit.
chiar am vrut sa va rog sa imi ziceti daca il gasiti pe undeva , mai convenabil,il vreau si pt mine si pt un cadou pe care tr sa-l fac in august.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

manu, mi-am luat un parfum de pe strawberry , atat, un parfum. azi( dupa o saptamana) am primit aviz , maine ma duc sa mi-l iau , ideea era ca de data asta cred ca am fentat oficiul cu vama, parca e trecut un altul pe aviz. deci cred ca se adevereste teoria conform careia daca dai comanda doar de parfum, fara cosmetice sau altceva, parfumelul o ia prin suedia si vine recomandat extern la oficiul postal din cartier.
maine vad ce si cum.....daca nu, voi plati din nou TVA .

geniest, te-am ascultat,nu am mai tinut cont de topuri !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Sali, daca e alt oficiu atunci sigur nu mai trece prin vama. La mine e acelasi oficiu, dar cand vine pachet cu parfum, intai ma cauta acasa, daca nu ma gaseste imi lasa aviz (postasul nostru scrie pe aviz provenienta coletului, daca e HK stiu ca e pt vama). Ultima oara era sotul acasa deci nu a trebuit nici sa ma duc la posta.

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali


geniest, te-am ascultat,nu am mai tinut cont de topuri ! [/purple]



Bravo, Sali ! Felicitari ! Sa te bucuri de el !
Daca te plictisesti de el, just mess me

http://chicboutique2011.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ianka78 spune:

sali, felicitari pentru play, sa-l porti cu drag, e super ŽmisteauŽ si mie imi place mult. am vazut very irresistible intense in parfumerii dar nu l-am incercat. mi-ai dat de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Azi am intrat in Sephora si am constatat in sfarsit si eu ca toate parfumeriile astea populare devin la un moment dat insuficiente. Aceleasi parfumuri obisnuite ca peste tot. M-am dus cu gandul ca pot incerca ceva nou, m-a lasat sotul vreo jumatate de ora singura pe acolo si m-a recuperat neasteptat de repede.

Mergi la inceput