Abdomen extraplat (53)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Eu m-as baga la sport ca la mancare sunt varza. :))
5 zile pe sapt sunt cuminte, doua sunt praf si pulbere.
ma apuca poftele de tot felul de nebunii.

Eunice, tre sa vad acasa cat are asylum.
Eu mai bine zic sa iti fac dvd si dau cu posta/nemo, etc.
oricum e muult mai fain decat insanity.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

ce e asylum? vreau si eu un link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

ce e asylum? vreau si eu un link

Marina


http://www.youtube.com/watch?v=oI1iWhQBOpQ&feature=related
In bara din dreapta si alte filmulete.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

ati innebunit cu asylum asta, nu ma vad sarind in maini in pozitie de flotare nici intr-o suta de ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Pai, Marina, te pui cu nebunii...
Ele, pe transfer.ro poti sa trimiti fisiere ff mari. Le arhivezi si le trimiti pe rand, unele merg si nearhivate. Ca practic nu le trimiti pe mail ci le incarci pe un server, pe mail se trimite doar linkul unde se pot accesa. Ele raman incarcate acolo 10 zile dupa care se sterg automat de sistem..

Edite ca sa spun c am gasit Asylum..mi-am amintit ce si cum . Acum il descarc ser sa mearga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Am uitat sa va spun: eu ma simt bine deja numai la gandul ca suntem back in buisiness. Tocmai am mers pe jos 2 ore..am o febra de la coarda aia de ieri si de la genuflexiuni..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

si eu la fel, ma simt mobilizata si gata de atac
diseara am iar in plan coarda pe post de cardio, si o sa rasfoiesc un pic insanity :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Ele, dear... tie iti trebuie un detox serios anti candida. Adictiile astea de mincare, mai ales de dulciuri sint date precis de candida. Beleaua asta iti ruineaza sanatatea.

Din lista mea de obiceiuri sanatoase actuale: fac oil pulling dimineata cu ulei de cocos, dry brushing, iau probiotice zilnic (forte), iau tincturi pentru stress, liver detox, antiinflamator, hormonal support si sistem nervos, eliminat gluten si dairy (si zahar of course!), carne mai deloc, organic pe cit posibil, multe smoothies, multa apa cu lamiie, sport de 3-4 ori pe saptamina, lejer, de intretinere, numai cind am energie multa fac Insanity :)

Eu nu m-am bagat inca la Asylum dar cit de curind cred ca mi-l cumpar. Probabil la pachet cu volumul 2 la care se lucreaza in secret. Daca primul v-a speriat, sa-l vedeti pe al doilea!! Am avut onoarea si norocul chior sa asist la o sesiune cu grupul de test pentru noile miscari si va zic ca am transpirat cu singe numai vazind cum ii chinuia pe bietii baieti si fete. Dar a fost magic!!

Azi am in program Brazil Butt Lift (si asta urmeaza sa apara in Vol2, deja confirmat de Leandro, abia astept!])
Ma duc sa-mi fac un smoothie intii: banana, mango, pulpa de cocos fresh, apa, gheata si frunze de menta proaspete Viva Vitamix! Mortal! Si tine de foame 3 ore minim.

Restul lumii ce prestati?

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“As houses well stored with provisions are likely to be full of mice, so the bodies of those who eat much are full of diseases” Diogenes

"Alkalize or Die!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Allure zi-mi in Romania cum fac detoxul asta? si cu ce?
adica ce cumpar si de unde de la noi. :))

Nu ma plang ca as fi o grasa dar am perioade de mancat excesiv si uite asa arunc pe fereastra sportul prestat.

Marina sarituri din flotare nici eu nu fac. Dar flotari da. :)
Sincer Asylum mi s-a parut mai usor decat Insanity. Nu fac nici eu mereu cu Shaun, fac doar atunci cand ma simt in stare.

Eunice incerc de acasa pe transfer. Pe adresa de yahoo mail?




Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Ele, multumesc, dar am editat mai sus, banuiesc ca nu ai vazut. Am gasit Asylum, tocmai il descarc, sunt la 80%, sper sa mearga. Daca nu, revin eu cu rugamintea. Oricum , mersi.

Mergi la inceput