Abdomen extraplat (53)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Transmite-i ca avem nevoie de ea si de shaun ala, io incerc cu tracy anderson dar mai am pana pun mana pe dvd-uri pana atunci am decis, zilnic coarda, 200 abdomene si un exercitiu cu gantere . Acum rezist jum de ora intens vreau sa cresc progresiv la o ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Ele, transmite-i felicitari si sa-i traiasca puiul!
Cred ca in 3 luni o sa fie extraplata mai ceva ca inainte cu ajutorul exercitiilor lui ST.

Cine se baga sa formam din nou un grup de exersat? Cu raport zilnic si idei de retete, tips & tricks?

Eu exersez oricum dar e mai fun sa avem interactii si exchange de info. Hai ca a venit vara si anotimpul costumului de baie...

Anyone?

ps. - Georgia, sa-ti traiasca puiul! Banuiesc ca esti prima pe lista?

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“As houses well stored with provisions are likely to be full of mice, so the bodies of those who eat much are full of diseases” Diogenes

"Alkalize or Die!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Allure, present.
Zilele astea am descoperit shape.com . L-am studiat din scoartza in scoartza si am capatat niste super idei de sport.

Luata de valul abdomenelor am uitat sa le spun Georgiei si lui Lumi felicitari pentru pui! Sa va traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Si eu, si eu!
Ele, o sa te rog frumos sa imi dai si mie Asylum, ca nu il am. Ai putea sa il incarci pe transfer.ro? Numai daca nu e mare bataie de cap..
Marina, nu iti dadusem eu Insanity?
Sau cauti altceva?

Lumi, te asteptam!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Mai am insanity:) ma gandeam sa mai schimb , mi-am comandat tracy anderson dar cred ca incep insanity. Dn pacate conditia mea fizica nu e la nivelul ala asa ca tb sa-mi fac un program scurt de intrat in mana.
In seara asta am executat 30 min sarit coarda cu intensitati diferite si abdomene. Am transpirat ca un caine si ultimele 2 min de abdomene am harait efectiv. Imi propun sa fac asta seara de seara . In plus nu am uitat de sfatul lui Deus periat cu o perie aspra pe corp uscat, un 5 min asa de inviorat circulatia, o baie fierbinte si acum parca am chef de munca nu de somn:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Stai linistita ca si eu tot asa am transpirat. E si ff cald aici. Si nici eu nu ma vad in stare acum, dupa proteinele alea lesinate sa execut un Insanity cap coada. O sa incep cu incetisorul si alternez inceputul ala nebun de la Shaun cu hip hopul lui.
Ma duc la culcare ca dimineata tb sa duc copilul la scoala.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ce dor mi-a fost de voi .Felicitari proaspetelor mamici.Sa va traiasca puiutii si sa fie sanatosi.
Si eu trebuie musai sa ma intorc la vechiul
tzel din viata,numai ca nu stiu cum sa reusesc. Muncesc atat de mult inait ajung
epuizata acasa.Citeodata abia ma mai tin in picioare ,de unde putere de sport ?
Nu stiu cum sa fac .

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Si eu, si eu cu dor de voi.Felicitari celor care au nascut intre timp si pt mentinerea unui stil de viata cat de cat sanatos!Pe mine iarna m-a deprimat complet si inca nu am reusit sa reintru in circuit cu mancare sanatoasa si mult sport. o zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Ce bine imi pare sa va revad!
Hannen, eu sunt in aceeasi situatie. Mi-am schimbat jobul si lucrez extrem de mult, 10 -12 ore pe zi, ultimele 2 acasa, cateodata noaptea. Plus copii si tot ce tine de casa ..sunt efectiv rupta. Dar vine vacanta copiilor peste o saptamana, ii trimit pe amandoi in tabara si la bunici si neaparat tb sa reiau sportul. Si nu neaparat pt fizic cat pt psihic. M-am simtit fantastic de bine cat timp am facut sport..scoteam stresul din mine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Oooo, se aduna doamnele la miscare. Pai hai ca vin si eu atunci daca discutiile devin serioase.

Eu am facut in ultima vreme sport de copii: trambulina si role. Am mai facut si programul de brate al lui Tracy, imi place la nebunie! Doare ca naiba, dar trece timpul in zbor, nici nu stii cand s-a terminat!

Insa vine vacanta, pleaca fetele mele 10 zile la mare cu bunicii si putem sa ne apucam si noi (eu impreuna cu sotul) de ceva mai serios si cred ca ne intoarcem la dragostea dintai: RevAbs cu are ne-am inteles tare bine.




Mergi la inceput