Abdomen extraplat (53)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Deeeci..deeeci!!! Vesti marete: m-am inscris la fitness In sfarsit, am resit sa ma mobilizez. Acolo este un nene care ne spune la fiecare ce sa facem , in functiew de zona pe care o dorim imbunatatita.

Azi am facut biceps, triceps, umeri cu gantere de 1 kg, pt picioare ceva ex cu mingea aia mare si ceva ex pe saltea + abdomene ff moderat. Dupa cum zicea Allure, proteine multe, carbs cat de putin, seara maxim un pahar cu lapte/iaurt.

No, sper ca in 2 luni sa mai arat si eu a om.

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Elena + bb Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Bravo Pearl!!!
Ce ambitie si vointa ai!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Nu stiu daca e vb de ambitie, cat ca ma percep pe mine ca pe o persoana care face sport...am facut o forma sau alta de miscare de cand ma stiu.

Azi am lucrat partea inferioara a corpului plus abdomenul, unde o iau mai usurel.

Target: 53-54 kg (acum am 55), abdomen cat de cat plat, tonifiere.

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Elena + bb Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare fetele!
Va mai citesc si eu de pe margine, momentan nu fac nici un fel de sport, ma solicita destul de mult fie-mea, astept sa nasc! Am pus 10 kg, sper sa scap repede de ele. Marea problema sunt cele 3 in plus puse de srbatori inainte de a ramane insarcinata.
O sa vin pe baricade dupa ce nasc!
Va pup!

Mami de Livia (8 iunie 2007) si 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Citat:
citat din mesajul lui chiquitita

Salutare fetele!
Va mai citesc si eu de pe margine, momentan nu fac nici un fel de sport, ma solicita destul de mult fie-mea, astept sa nasc! Am pus 10 kg, sper sa scap repede de ele. Marea problema sunt cele 3 in plus puse de srbatori inainte de a ramane insarcinata.
O sa vin pe baricade dupa ce nasc!
Va pup!

Mami de Livia (8 iunie 2007) si 36+



Chiqui, nu am stiut ca esti gravida!!!Nastere usoara si bebe perfect!!!wow...vine a doua fetita!suuuper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

iulix,
de cate ori pe saptamana faci exercitiile?

Chiqui,
te-am prins; deci chiulesti de la odisee si tragi cu ochiul pe aici; hai ca mai ai putin si vine bebelusa 2.
Ai luat foarte putin in sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Nikole, multumesc!
Ella, am luat putin, insa eu sunt mai scunda si se cam vad .

Mami de Livia (8 iunie 2007) si 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Salutare!!
In primul rand FELICITARI CHIQUITITA!!! Sa ai o fetita frumoasa si sanatoasa!!
Ella faceam cam in fiecare zi exercitii dar acum am o perioada foarte stresanta si nu mai am chef de sport , insa vad ca slabesc si asa desi eu inainte ma ingrasam cand treceam prin stres.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

hei, ce mai fac extraplatutele?chiar toata lumea are pachetele pe bulticuta?ce bine ar fi
nah ca io am nascut o scumpete de fetita (deh cioara )si acum am niste suncane de nici nu mai gasesc buricul de ele..mi-ar fi aur ,sfaturile voatre,ca mi-e cam neclar ce tip de miscare pot face acum la aproape 5 luni de la cezariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

pfa ce sperante imi puneam ca o sa primesc o gramada de raspunsuri..ce pacat ca a "disparut"acest subiect
spun si eu LA MULTI ANI sarbatoritelor lunii Allure , Lumi , Hannen si cred ca ma mut la alt topic

Mergi la inceput