Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Biby catre Billy:
Iubitaaaa pai asa zi!! Atunci normal ca e prea devreme sa se vada ceva la testul de sange!!! Iar daca intuitia iti zice ca e bebe... e clar bebe!!! Ma bucur mult pentru tine! hai ca mai am un pic si te ajung si eu!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Irlandeza,Missy,Moldoveanca FELICITARI!!! SA VA DEA DD SARCINA USOARA SI -i SANATOSI !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Si eu am muncit de zor saptamana asta "pt bebe" sper sa fie intr-un ceas bun si sa fie cu ochisori.Imi poate spune cineva daca ovulatia a fost pe 18/19 ian la cat timp imi pot face un test?Multumesc

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

quote:
Originally posted by ladymina77

Si eu am muncit de zor saptamana asta "pt bebe" sper sa fie intr-un ceas bun si sa fie cu ochisori.Imi poate spune cineva daca ovulatia a fost pe 18/19 ian la cat timp imi pot face un test?Multumesc

mina



Cat mai aproape de ziua cand ar trebui sa ai menstra in conditii normale. Ca sa nu patesti ca mine. Succes!

Uite, iti trimit mai jos un link unde poti citi cand iti creste nivelul de hormon beta hcg care iti este masurat intr-un test de sarcina. Au si un calculator de sarcina si ovulatie pe undeva prin site, iti explica in amanunt ce se intampla in primele saptamani. Mie mi s-a parut foarte interesant ca informatie.
http://www.americanpregnancy.org/duringpregnancy/hcglevels.html



Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Biby te astept!! Cand voi avea info sigure sigure, vin sa-ti spun, ok? Tu intre timp, vezi ce faci, ca vreau sa ne plimbam amandoua cu burticile pe forum, ok? Sa nu cumva sa-ti pierzi speranta!!

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Multumesc tare mult pt raspuns Billy,interesant linkul ,iti spune tot ce vrei sa afli acolo insa trebuie sa mai am rabdare pana saptamana viitoare ca e prea devreme ,oricum mi-am facut azi un test O-zone desi eram convinsa ca e prea devreme si desigur a fost doar o liniuta.Sper sa lucreze intre timp ei--->>>

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Billy foarte interesant link-ul!!!
Eu nu-mi pierd speranta deloc! Mi-am revenit si acum sunt mai optimista decat oricand! Sper sa ne plimbam burticile pe forum si bebeii in parc, impreuna!
Abia astept vestile de la tine! dar eu cred ca esti !!!
Te pupic!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

felicitari la toata lumea pentru cele 2 liniute pe testul de sarcina!
sa aveti o sarcina usoara si bb sanatos!
dar in special dragei mele irlandeza FELICITARIIIII! ti minte ce gura aurita am avut cand ti-am spus odata ca poate vrea sa fie fecioara ca si mamica lui?sa ai o sarcina usoara draga mea,iti ureaza cineva care "trage" nu gluma ,si un ingerash de bebe!si vezi ca vine bb cand nu te astepti? multa sanatae sotului,e o operatie usoara nu ai de ce sa-ti faci griji.


alina 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

FELICITARI IRLANDEZO si SOTULUI...si stai linistita nu-s trista...speranta nu moare.
Felicitari si lui Missy

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Felicit si eu fetele care au vazut II, va doresc multa sanatate voua si sambureilor, si sa duceti cu bine sarcina la termen.
Irlandeza poti sa-mi spui ce probleme are sotul tau? Stiu ca ai spus, dar nu imi mai amintesc exact. Te intreb pt ca si sotul meu are probleme (azoo), si parca tare as vrea sa vad o luminita (la capatul tunelului).

vio

Mergi la inceput