Inseminare (7)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Marrina felicitari pt filme!
Dar daca tb sa le duci inapoi incearca la un fotograf profesionist sa le copiezi sau scaneaza-le si baga-le in calculator sau ceva ca sa le ai si tu.
Pusici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flr spune:

oricum marrina,daca o sa le vada dr M nu mai e nevoie sa le copiezi dar eu tot nu inteleg ptr care motiv le vrea innapoi sunt ale tale si e drt tau sa le ai ptr ca si noi am facut toate hsg si am primit pozele??..oricum merci ptr PM sa stii ca si eu m-am gandit ca ar fii o incompatibilitate intre si glera,oricum cred ca trebuie sa-i zic dr sa-i facem testosteronul si alta spermograma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flr spune:

deci sa inteleg ca spermograma si spermocultura su doua analize diferite nu?nu stiam lucrul asta,eu sa stiti ca raspund ca cu intarziere ptr ca muncesc precum o albinuta,oricum multumesc ca m-ati primit la voi in club,apropos am 25 ani deci sunt o norocoasa ptr ca mai am timp destul si sunt din cl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Marrina - ma bucur ca ai obtinut filmele. iti urez multa bafta maine la Marinescu. Mi-ai trimis cumva un pm ca eu nu am primit nimic!
inutza - multa bafta la sesiune!

Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Fetele, va pe toate si fac galerie pentru cele care au facut IA si sunt in asteptare, sa fie samburei in burtici!!!





Gabi

http://tt.lilypie.com/VIEZp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

FLR, spermograma iti arata cat este "productia de luptatori", mobilitatea lor, forme normale, etc. Daca dupa spermograma se evidentiala un nr mare de leucocite, atunci trebuie facuta si o spermocultura. Spermocultura arata ce infectie are in organism respectivul barbat. Spermocultura se face si in cazul in care spermograma este proasta si nu este un nr mare de leucocite pt a preintampina un rezultat eronat. Asa am facut eu in cazul sotului meu.
Sper ca am fost cat se poate de explicita.
GABITZU, multumim de urati. Poate da DD si la Mychy IA cu nr 3 va fi cu noroc, iar la mine IA cu nr. 2. Om vedea ce va fi undeva pe 25-26 ianuarie, Nu-i asa Mychy?
MYCHY tu cum te mai simti?
Pupici tuturor.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

kory Nu ai activata optiunea de mesaje private deci ti-am scris un e-mail azi dimineata la adresa pe care ai trecut-o in profilul personal.

tuturor! Vorbim luni!

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!

marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty eu ma simt ca naiba, aseara am facut febra de 39.8, nu am luat absolut nici o pastila dar nu stiu cum influienteaza implantarea. Eu sunt acum acasa si zac la pat. Abia acum m-am putut ridica un pic la calculator.

Va pup pe toate.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

MYCHY, stai linistita in pat si cumpara-ti de la Plafar Echinaccea ca este f buna. Iei 3 pastilute pe zi. Fa-ti ceai de lamaie (fierbi apa si dupa ce da in clocot tai 2 lamai in bucatele, le pui peste apa si le acoperi pt jumatate de ora). Plus fructe proaspete, sitronada de lamaie si suc de portocale si grefuri facut la blander. Sa pui manuta sa te faci bine ca bb nu are nevoie de o mamica sanatoasa.
Pupici tuturor si seara buna.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty merci mult pentru sfaturi, ceai de lamaie mi-am facut. Acum mi-a mai trecut capul, si temperatura a scazut la 37.3, dar sunt foarte slabita. Vad ca esti foarte bine pusa la punct cu tot felul de ceaiuri si pastile. Ar trebuie sa scrii o carte, ceva.
Pupici
danotino, marrina, ali, aurel_cris si toate celelalte fete
Micky

Mergi la inceput