Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:


Mi-am pus net la laptop!!! Stau tolanita in pat si tare bine mai e!!!
Abia astept ziua de mine mai fetelor.. sa vedem ce-mi spune la dr. ma tot gandesc daca testele ies pozitive de la altceva si nu e sarcina?? Nu-mi vine sa cred!!! Pur si simplu stau si ma gandesc si nu realizez cum s-a intamplat aceasta minune. Petru ca este o MINUNE!
Maine daca dr.-ita imi spune ca e sarcina o sa ma declar oficial ! Am niste emotii de mooor!!!!!!

Va pup pe toate si va tin pumnii sa auzim de cat mai multe II luna aceasta! E anul nostru fetelor!!! O sa vedeti ca vom pleca de aici toate, tinandu-ne de mana!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

adela: imi pare rau ca ti-au venit iar uratzii dar sunt sigura ca in curand vei gasi tu ac de cojocul lor

eu nu prea ma simt gravii, nu am simptome si nici un fel de alt simtamant ...totusi voi face maine dim un test pt ca nu pot lasa sa treaca luna fara sa fac macar un test de sarcina: e hobby-ul meu luna de luna asa m,a simt eu mai bine chiar daca mereu sunt negative...ce paradox, nu?

biby: sa ne dai si noua vestile bune imediat ce vii de la dr ca vrem sa si maine in cinstea ta

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ACHE multumesc frumos de incurajari.
OLIVIA pregateste-te sa deschizi un nou capitol, ca vad ca a inceput sa ploua cu gravidute .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Bubu iti multumesc,sigur vom gasi noi o solutie ca sa-i alungam...poate face un plan de bataie,ce zici....?Dar pana atunci poate ca luna asta va fi cea norocoasa,ca sa nu mai consumi teste..Doamne ajuta!

ADELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

olaa fetele!!

mah da' harnicutze ami sunteti la scris...
felicitari "mamicutzelor!!. se pare ac anul a inceput tare bine!!!
eu azi z10, cred ca pot incepe "prestatia" serios.....
byby, eu eram stresata ca la un CM neregluat si peste 28,31 zile ramai mai greu gravi, dar cazul tau ma emotionat azi si imi da sperantze!! din cate ma inteles din postarile tale nu ati prestat in anumite zile, dar stii cumva cand a fost ovulatia la in Cm de 35 de zile?? pup burticoasa!!



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Bubu iti tin pumnii iubita pentru maine!!!! Sper sa-mi dai o veste buna la prima ora!!! Cum ma trezesc intru!
Yasmi iubita eu nu am avut niciodata ciclu de 35 zile. Cel mai lung a fost de 30. In rest 26,27,29 asta era regula. La mine a fost o MINUNE pentru ca am avut ciclu pe 4 decembrie si apoi pe 2 ianuarie...foarte normal.. Ciclu peste sarcina! Fara nici un simptom! Poate mai tarziu vor aparea nu stiu... Cert e ca mie inca nu-mi vine sa cred! Si pana nu-mi spune un doctor nu pot sa cred!!!
Nu stiu cand am ovulat si culmea e ca nu prea am prestat luna trecuta decat rar si in ultimele dati m-am dus si m-am spalat... FFFF CIUDAT!!!





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ufff byby scuze te-am confundat cu alta fata care spunea ca are la 35 de zile!!! scuzee. da stiu ca ti-au venit peste, de minunea asat v b si eu!! sarcina usoara si un bebe frumos si sanatos.



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

YASMI . spor la .
BIBY . ma rog sa fie totul bine!asteptam sa ne scrii dupa ce vi de la dr.
FETELE va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Yasmi nu e nici o problema ca m-ai confundat! Se mai intampla... suntem atatea aici. Stiu ca Toma_lly avea CM la 35 de zile. Tocmai e si ea o proaspata graviduta!!!
Multmesc din suflet pentru urari!!!

Didi esti o scumpa!!! Daca e totul bine te iau cu mine luna asta!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut!
iar ati ajuns la pag 20?
Mi-am cumparat un test, nu am gasit decat Barza..ma mai gandesc daca il fac maine dim..
nu am ce face..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput