Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

didi, stiu cum este ca si eu am trecut printr-o etapa de acest fel, dar las c avor veni si vremuri bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

olivia, ce mult as vrea sa stiu si eu cand o sa fie ziua asta!
didi, tu nu poti sa-ti gasesti un job acolo si sa-ti faca ei viza de munca, adica anulezi viza de sot iesi din tara si apoi te intorci cu viza de munca
aici daca ai viza pe sot, sotie, tata...poti sa lucrezi oriunde orice
daca ai viza de munca, numai meseria trecuta pe viza
adica e mai bine cu viza de sot
stiu ca suna bine sa stai acasa, dar nu e asa, ca ajungi sa innebunesti de plictiseala
eu acuma lucrez toata ziua si ma plang de lipsa de timp
oricum nu e bine, as vrea sa am atatia bani cat sa ma duc la serviciu de placere, ca asa aleg eu, nu ca trebuie...vise
hai ca-s off topic rau de tot, sau aici nu e asa...nu stiu

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursanica spune:

Servus, gravidute si mamicute! Sint si eu o mamica in devenire (de fetita, pare-se) si sint in al noualea cer. Deja il/o iubesc de nu mai pot. Am 17 saptamini si de-abia astept sa vina!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

numeioana, imi pare bine ca ti-e interesant linkul, eu m-am convins de corectidutinea informatiei pe care o primesc zi de zi facind si o monitorizare lunara, asa ca e de bine cred eu, sa o tine toate tot asa si in final o sa obtinem visul mult dorit!!!

P.S. eu ma numesc Maria, pentru acele fete care nu ma cunosc, sunt o mai veche aspiranta la proiectul bebe!!!Sa ne ajute Dumnezeu pe toate!!!

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

maria sa dea DD sa ai cat mai repede mult visat
o seara frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIM
ACHE . sotul are contract de munca si pt ca sunt sotia lui, mi-au dat si mie viza, dar de turist, ca sa pot sta cu el. imi scrie clar pe viza ca nu am drept de lucru.
am avut ceva promisiuni ca mi-i se va rezolva viza de lucru, dar nimic
nu mai am mult pana innebunesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Salutare fetele!
Ia sa vad eu ce ati mai scris, ca iar se termina capitolul. Sau ma insel?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Ioana si eu am inceput sa iau acid folic. Tot 5 mg/zi. Deocamdata nu am niciu un fel de simptome.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

didi,te rog fi optimista, ca soarele vine pe strada fiecaruia si orice situatie are rezolvare,numai ca uneori nu depinde numai de noi
concentreaza-te pe lucrurile bune din viata si bucura-te de ele, de timpul liber, de familie si de bb-eul care vine vine sigur, e pe drum...sunt convinsa

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Nana si Biby felicitari,sa va dea Dumnezeu sarcini usoare si sa nasteti sanatosi si mincaciosi...

Fetelor dar ce harnice sinteti,abia pot tine ritmul cu voi...

bubuleana ce mai faci,asteptam si de la tine vesti bune...

Eu azi zi 2...si mergem inaite...

ADELA

Mergi la inceput