Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele,va pupacesc.ma duc la munca. numai de bine sa auzim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, pa , servici usor!

Eu acum plec acasa.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetelor m-am interesat si am descoperit ca acidul folic este o vitamina hidrosolubila, asa ca ceea ce este surplus pentru organism pur si simplu se elimina, nu se acumuleaza; riscul este exclusiv cand vine vorba de vitaminele liposolubile (A,D,E si K).

Serviciu usor, Dani.



***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

felicitari fetelor, biby si toma!s-aveti parte de o sarcina usoara si sa va bucurati de bb-ii vostrii!
ploua cu gravudutze de cateva zile,... sa-nteleg ca e milopsitor si se ia la toate ,nu?


anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ache, tu cand ne dai vestea cea mare?

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIM nu eu merg la sevici!
as vrea eu sa merg . eu sunt toata ziua acasa
va pup fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Didi, nu e bine acasa?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

CLAU nu-i bine deloc
la inceput mi-a placut, dar acum nu mai pot de nervi
vreau si eu sa merg la servici, sa mai intru in contact cu oameni noi, sa am salariul meu, sa-mi fac cunostinte si prietene noi . sunt foarte deschisa si vorbareata . si acum stau tot in casa, pt ca nu am viza de lucru, doar de turist. nici babysitter nu ma ia nimeni fara viza de lucru . am incercat,dar degeaba.
dar sper ca va fi totul bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele, imi astept sotiorul asa ca pe seara asta, va urez sa va bucurati de fiecare moment si maine s-auzim numai de II


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Buna fetelor

Am mai furat inca cateva minute de la "minunatul" meu servici sa va salut.Oricum la ce nervi am sa vina seful sa imi ica ceva, oricum nu mai imi pasa.
Ma bucur enorm pentru toate fetele gravidutze, sper sa va fie bine, sa fiti sanatoase si sa aveti bebei frumosi , sanatosi si fericiti. Sa va dea Doamne Doamne numai noroc, ca meritati.
Eu nu mai pot de nervi, azi mi-a venit si sa plang, uneori urasc serviciul asta de imi vine sa imi dau demisia. .
Plus de asta am niste dureri de ovare ca imi vine sa urlu de durere. Niciodata nu a fost asa de rau.Urmeaza sa imi vina uratii, stiu asta, dar durerea e pur si simplu insuportabila. Cred ca de luna viitoare o sa reiau pastilele ca pentru mine e un calvar CM-ul.
Plnag acum si de fericire pentru toate aspirantele optimiste care vor deveni mamici.
Si va sustin pe restul fetelor sa vi se implineasca visul. Eu simt ca azi mi s-au ruinat cateva la rand. Sunt deprimata, hai ca deja incep sa plang si de durere si de deprimare la un loc.
Nu cred ca o sa mai trec in seara asta pe aici,asa ca v-am pupat si va voi urmari mai mult din urma, cel putin pana cand imi trece fie disperarea fie durerea.
In fine, vad ca ma lungesc prea mult.
Sa aveti grija de voi fetelor si ma rog ca Doamne Doamne sa va dea ce va doriti cu atata ardoare.

Felicia

Mergi la inceput