Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mey, Bibyloasa-burticoasa am citit din urma mesajele in care te plangeai ca e ceva in neregula si tot ce simteai (mai putin sangerarea) erau simptome de sarcina asa ca nu te mai ingrijora. Ti-am mai scris si la capitolul trecut al "durerea unei pierderi de sarcina" ca-ti recomand repaos la pat si utrogestanul pe cale orala, pt a nu fi eliminat de scurgerea ta

Si eu stiu ca excesul de acid folic (asta e vit B9) este eliminat de organism

Fetelor mai anunta cineva, ceva?


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kory spune:

Servus fetelor, nu v-am mai scris de ceva vreme, am vrut sa ma detasez un pic de forum , dar sincer nu am putut, v-am citit mereu, si acum cand am vazut atatea vesti bune nu m-am putut abtine sa intru sa va urez FELICITARI noilor gravidute!!!!!!!!!!!!!
toma lly, bibyrox - va doresc sa aveti sarcina usoara!!!!!!!
Despre mine nu am noutati, am facut hidrotubatii dar nu am reusit inca , mai am o serie, poate luna asta, in fiecare luna exista un "poate".
Va pupic!


Mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

BIBY . MA FACI SA PLANG, NU STIU DE CE...SUNT MAI EMOTIVA.
SI DACA NU MA IEI CU TINE, EU TOT MA ROG PT TINE SA FIE TOTUL BINE
SA STII CA SEARA, MA ROG CA TOATE FEMEILE CE-SI DORESC SA FIE GRAVIDUTE, SA-SI VADA VISUL IMPLINIT.
TOATE FETELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Laurici pe bune daca mi-am dat seama!!! Nici prin cap nu-mi trecea!!! Esti o super fata!!! de-aia te iubesceu muuult!!! Utrogestan l-am luat deja pe gura. Mersi muuult!
Kriss tin pumnii iubita pentru maine!!!!!!! FA TESTUL!!! N-AI NIMIC DE PIERDUT!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, m-as incumeta sa deschid un capitol nou, poate duc si eu pe cineva la gravidute, ca ma consider o persoana norocoasa....Ce ziceti??


Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

kory: bine ai revenit printre noi!! uite multi sa-ti redea optimismul

kriss: ne luam amandoua de manuta si facem maine dim un test? eu m-am obisnuit sa vad o singura liniuta si nu ma mai afecteaza deloc Dar nu pot sa stau fara sa fac test
hai facem amandoua maine dim? eu mi-am luat femina caseta desi stiu ca asta da rezultate fals pozitive dar altceva nu am gasit
cred ca proaspetele noastre gravidute au golit farmaciile de teste bune de sarcina

biby: unde esti? nu ne deschizi tu capitol nou sa ne poarte noroc?

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Multumesc Biby! sotu` zice ca n-am ce face..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Kory multumesc din suflet! iti tin pumnii sa ti se implineasca visul cat mai repede!
Didi pup fata frumoasa si sufletista!!! tare mi-e ca esti ! Doamne ajuta!

Fetelor ma bag la somn! Ne auzim maine dimineata!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Bubuleana, s-a facut..numai sa nu uit dim cand ma scol..:)
of, barza asta nu are nici recipient..tre` sa caut unu prin casa:)



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Deschid eu capitol nou!!! Sa va poarte noroc!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput