Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Fetelor va pun aici un link sper foarte util, pe mine ma ajuta foarte mult.
http://www.babyzone.com
Va face-ti account si primiti in fecare luna pe email datele voastre despre perioada de fertilitate.
Success!!!
Felicitari noilor gravidute!!!!!

marryan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Kriss, iti tin pumnii sa fie , ca luna asta nu mai primim rusii Poti sa incerci un test.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

anca, ma manaca tare de tot, dar mai am rabdare pana vine sotul acasa, adica pana sambata
marryan , multumim pentru link


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

DIDI , noi numaram impreuna Z25. Cum te simti? Eu deja am semne de urati.... Dar am devenit mai optimista dupa ce am citit ultimile vesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Winter, si eu te pup draguta

Biby, mai stii, zilele trecute ziceai pe aici ca in momentul in care o sa ramai tu graviduta o sa strigi in gura mare , o sa afle toata lumea. Ai vazut ce repede a venit clipa aia? Nici nu-ti trecea prin cap ce e la tine in burtica. Sunt emotionata de-a dreptul pentru tine. Stai cumintica in pat.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Bibytz, dragutz, stai cumincioara in pat si-ai sa vezi ca o sa fie bine. Noi suntem alaturi de tine, mamicutzo
Pai cu TB nu stiu nici eu ce sa mai zic, eu am avut inainte de rusi 36.1 si in ziua in care au venit a urcat la 36.5. Probabil e foarte usor influentata de multi factori.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu in ziua cand au venit aveam 36.7


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anca, tu ai mai incercat vreun test. Mai stii?.... Doar vezi ca se intampla minuni.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele eu va si ne "revedem " diseara. Inca o data felicitari noilor .Paaaaaaaaaaa

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia nu imi fac eu sperante ....nu am mai facut test....de maine incep sa masor temp,ptr ca azi imi trece CM,iau maca si vit e.
Minunile astea sunt rare si nu mi se intampla mie....


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput