Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

eheee Ancutza mea draga ... asa gandeam si eu! Uite ca se intampla! Lasa temperatura! ia vitamina E zi de zi. pe mine ori Vitamina E ori Mastodynonul m-au ajutat! Sunt convinsa ca ceva a fost!

Clau scumpica mea uite un dulce pentru tine!!! Sa stii ca ma gandeam azi la ce spuneam zilele trecute... Niciodata nu e asa cum planuiesti.

Olivia



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ancutz, bine faci, si eu am inceput de azi(Z5) Vit E si pana la urma si Maca. Hai ca trebuie sa mergem si noi cu fetele

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

BIBY MEU: ESTI INSARCINATA!!!
FELICITARI!!!!!!
SARCINA USOARA!!!
AM AVUT UN SOC CAND AM VAZUT CE-AI SCRIS, ERA SA CAD DE PE SCAUN, DUPA CARE AM INCEPUT SA TOPAI PRIN CASA DE BUCURIE!!!



BRAVOOOO, FATA SUFLETISTA CE ESTI!!!

vai ce ma bucur pt tine...

ce minune!!! chiar un miracol!!! si io am fost plecata toata ziulica si de-abia acum am ajuns la net si am aflat ultima marea veste

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olivia mi-ai purtat mare noroc! Mai stii cand ziceam ca sunt curioasa cine va deschide capitolul in care voi anunta minunea? Sper sa-ti port si eu tie: uite manutza mea! Hai cu mine!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bubule ,cei din urama vor fii cei dintai...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

BUBU MEU!!!!!! Iti lasasem mesaj pe mess!!! Si nu mai am numarul tau! TE IAU DE MANUTZA SA VII CU MINE!!!!! Mi-e frik sa plec singurik!!!!
HAIDETI FETELOR!!! VA IAU PE TOATE!!!







In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana pune si tu la semnatura ca esti graviduta...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Tin minte, bibytz, si mai tii minte mai demult cand ai zis tu ca ai votat cap. si eu ti-am zis ca pentru asta vei primi in burtik un . Si sa stii ca te iau de manutza si vin dupa tine. Mare bucurie mi-ai facut pe ziua de azi, parca plutesc.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ancutza nu stiu ce sa scriu... si ma gandeam sa astept pana maine sa vad ce spune dr-ita!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor mie mi-e pofta de paine calda

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput