Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim eu acum sunt ff linistita si abia dupa ce am toate analizele facute o sa ma mai gandesc la bb,pana atunci nu.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

anca
fetelor, de ce nu imi raspunde nimeni la ce am intrebat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Asta e. Cred ca ma duc unde m-am programat si cu asta basta. Sa vedem ea ce o mai zice?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim la o saptamana nu are cum.Este prea devreme,nici implantarea nu a avut loc teoretic.
Te mananca?????????

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, felicitari iubita, cat ma bucur pentru tine!!!!!!!!! Chiar se intampla minuni, n-aveai cum sa te gandesti la sarcina cand abia trecuse ciclu. Asta da veste buna pe ziua de azi.

Ma bucur foarte, foarte, foarte mult pentru tine. Ai grija de tine si de burtica!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

FELICITARI BIBY SI TOMA_LLY!!!!!!!
Ce de gravidute!!Vreau si eu..deja am inceput sa imi caut simptome, ca de obice:)
Nu stiu daca sa stric un test ..e cam devreme..mi-ar placea sa ma luati si pe mine la Odisee!




Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Kriss te asteptam si pe tine cu vestea cea mare...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

BYBI , TOMITZA FELICITARI! CE VESTI BUNE!!! ASA E , VINE CAND TE ASTEPTI MAI PUTIN! CE MA BUCUR PT. VOI!!!! SARCINA USOARA SI ...PAZITI CA VENIM SI NOI !!! ANCA, CLAU ! PUPICI PT. TOATE FETELE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:


TOMITZA FELICITARIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!! S-AI O SARCINA USOARA SI UN BB SANATOS.
BIBY FELICITARIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!! AM PLANS DE BUCURIE CAND AM CITIT CA ESTI GRAVIDUTA, MAI ALES CA NU TE ASTEPTAI. PARCA TI-AM SIMTIT EMOTIILE! TE PUP SI ITI DORESC S-AI O SARCINA USOARA SI UN BB SANATOS !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Va multumesc mult de tot!

Eu atat va spun fetelor: NU MAI CREDETI IN PROSTIA CU TEMPERATURA!!! Normal azi as fi in Z8 nu? eh.. in Z5 am avut 36.6, in Z6 36.7 si ieri 36.8. Normal, dupa cum se spune, temperatura la sarcina trebuie sa fie in jur de 37 si sa ramana constanta. Eh.. la mine n-a fost asa! Si daca va mai amintiti v-am mai povestit de o prietena care gravida in 3 luni saraca se monitoriza ca sa ramana. Nestiind ca era deja! Avea temperatura 36.2, 36.7 iar scadea.. si tot asa.
Nu stiu sincer cum am reusit! mai ales ca luna trecuta nu prea am prestat.. de 2 ori pe saptamana. Asta e o regula la noi! Dar credeam ca pentru bebe trebuie sa o faci mai des...
Tot mi-e frica de sangerari... au devenit un maroniu rosiatic...
Ma duc sa stau in pat!

Va pup pe toate!!!!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput