Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

biby, acum sa ai mare grija de tine, ca asta e cel mai important.In primul rand nu te mai stresa atata si sa vezi ca va fii bine.Acum nu te gandi ca il vei pierde, ca totul e cum vrea DD, important e sa ai mare incredere, mai ales in tine.
Ai mare grija de voi, de amandoi, si sa vezi ca totul va fii bine.Maine te duci la medic si o sa vezi ce iti va spune.Eu zic sa nu te impacientezi si sa ai multa rabdare.
Te pup de mii de ori si pe voi pe toate celelalte.
Anca, capul sus si vei vedea ca totul va fii bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Andriushca, FELICITARI!!!
Ce te-a determinat sa faci testul?
Mai fa un test de urina sau, pentru mai multa singuranta, unul de sange.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Biby n-avea tu grija mea. Eu de-acuma ma tin strans de fusta ta (chiar daca-s pantaloni) oriunde te duci vin cu tine inclusiv la odisee...sper

Numai ai grija de tine si de bebe te rog - du-te la dr. sa rezolvi cu scurgerile astea si nu te obosi prea tare. Lasa nuntile in pace (sper ca macar acu' iarna nu se mai casatoreste lumea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

OLivia, esti draguta, dar cred ca e o greseala cu testul ala, poate nu l-am facut eu bine. am avut o stare de rau in ultimele zile, care aparea dimineata devreme, in jur de ora 5 si putin peste zi. asa ca azi, de curiozitate sau nu stiu de ce , am luat testul asta. si l-am facut si la pranz. nu stiu ce sa cred. ar putea fi o extrauterina, Doamne fereste?

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetelor-dragutelor, am si eu nevoie de un sfat.Pe 15 am programare la doctorita Voiculescu la care am mai fost pana acum de 2 ori. Dar , o prietena mi-a spus sa nu mai umblu aiurea, ci sa-mi fac programare la dr. Marinescu, ca e cel mai bun, si cu el o sa stiu f. clar ce problema am. Voi ce ziceti? Ce sa fac? Ca am fost la atatia doctori de m-am saturat. Am mai citit si pe alte forumuri, si bineinteles ca parerile sunt impartite, fiecare zice in fel si chip. Vorba aceea, ba al meu e cel mai bun, ma rog era o parafraza.
Si m-am intristat brusc.
Ca sunt in ceata.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Bibyrox, Toma_lly: FELICITARI!!!!! SARCINA USOARA!!!!
Sa aveti grija de voi si de bb-ei!!!!
Dintre toate gravidutzele, poate cineva sa-mi dea si mie mana.....vreau si eu la odisee!!!!!De fapt ar fi super daca s-ar putea sa ne luati pe toate de la aspirante!!!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mai fetelor, in 1 saptamana dupa ce prestezi fara protectie, si ramai, ai sanse sa iasa in test daca esti sau nu.
nu aruncati cu rosii, ca intreb si eu doar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana asa este,si eu am fost la o gramada de dr si nimic.
Maine ma programez la dr Niculescu

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Andriushca: Cred ca ar fi bine sa refaci testul si daca iese tot pozitiv....zic ca-i de bine!!!!! Sa ne spui si noua cum evolueaza situatia.....tin pumnii sa fie ceea ce-ti doresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

anca, lasa ca o sa fie bine o sa vezi tu ce repede ne anunti.
Ce ziceti fetelor, poate sa se vada deja vreun semn'Voi cele care intelegeti de teste, poate ma ajutati
va pup pe toate

Mergi la inceput