Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Nana draga mea,te felicit inca o data si aici! Ma bucur nespus de mult pentru tine! Te-ai tinut de promisiune!



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Felicitari Nana!

Biby capu' sus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Biby, unde esti? ca vin la tine si teHai, capul sus ca ne vine si noua vremea, las ca vezi tu ce fericitye vom fii toate, insa doar cand vrea DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana eu inteleg perfect prin ce treci,dar nu izolarea este solutia.Eu sunt aici daca ai nevoie.
Te pup

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Nana, felicitari, cat ma bucur pentru tine! Ce frumos!!!!!!!! Cum te simti?

Laura, LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa si sa ai numai impliniri si sa vina repede un bebic mic la voi! Distractie frumoasa!

Biby, nu fii trista, hai capul sus !

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mirelush, fata. Sincer cand am vazut ca esti gravidutza, m-am bucurat enorm, dupa care m-am intristat ca aveam sa te pierd si sa nu imi tzin promisiunea. Nici o sec nu m-am gandit ca voi ramane gravidutza ćuna asta, si uite ca, moshul nu m-a uitat. Sunt atat de fericita!
Miramar. Multumesc din suflet de urari.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Claule, merci mult, iubita. Sunt tare fericita.
Biby, unde ai disparut?


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Olivia, Ancutza Biby Ramonela Oana (imi pare rau ca au venit uratii, dar luna viitoare poate va fi bebe), Olim Bubu Clau dragele mele m-ati facut sa lacrimez, vazand cate va ganditi la mine

La multi ani tuturor Ioanelor si Oanelor Sa fiti fericite si iubite si sa vi se implineasca cele mai mari dorinte


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna fetele,felicitari noilor gravidutze!!!
off paca asa de greu trec zilele atea...azi abia Z 9



vreau si eu un bebic!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

hai mai biby, capul sus ca noi suntem alaturi de tine
al meu sot nu ajunge decat sambata acasa, ca e in germania si pleaca la LIsabona, asa ca pana sambata mai am un pic de asteptat
nu mai tin minte cine ne-a scris un site unde iti poti calcula perioada de fertilitate.Ati putea sa mi-l dati, ca nu prea am chef de cautat.Multumesc

Mergi la inceput