Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

NANA, FELICITARI
Am mai scris , dar ma bucur tare mult pentru tine
SA AI PARTE DE O SARCINA USOARA SI UN FRUMOS SI SANATOS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Oana r, . Merci mult.
Bubuleana, singurul lucru diferit este ca am o senzatie de greatza, mai ales dupa ce maninc iar sanii sunt un pic tensionati si durerosi. In rest totul e la fel. Nu am alte simptome. Te si iti tin pumnii sa vii dupa mine la odisee.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Olim, sarumana mult! Te si te imbratisez, iubita!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Bubu meu nu! N-am avut asa ceva niciodata! Luna trecuta am avut 2-3 pete maronii dar foarte mici, cred eu de la ovulatie. Acum a fost chiar sangerare! Nu mai am nimic acum...decat ca imi este foarte frig si am indispozitia aceea ca la ciclu. Tocmai am vrb cu o dr-ita care mi-a spus ca poate fi ovulatie in Z7 cu sangerare iar temperatura nu trebuie sa scada ci sa creasca cum de altfel s-a intamplat la mine. Sa-mi fac analizele pe care mi le-a dat sa le fac si apoi sa merg la dansa. Sa dea naiba daca mai inteleg ceva cu temperatura asta!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

ooofff biby: iti tin pumnii sa iasa bine analizele pe care tb sa le faci neaparat! uite multi pupici sa te ajute

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Biby, ma gandesc la tine sa fie totul ok. Nu te panica, o sa vezi ca va fi bine. Poate ca esti la ovulatie. Fii optimista, eu ma rog ptr tine.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Multumesc mult fetelor! Mi-ati ridicat putin moralul... Sunt cam "daramata" nu stiu ce e cu mine. O sa ies ca sa nu va molipsesc si pe voi.
O zi frumoasa va doresc!

PS: Nana inca o data felicitari! M-a facut sa plang fericirea ta!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

nana:felicitari sa ia un bb santos si sa fii o mamica sanatoasa, sper sa te urmez si eu la odisee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Biby, doar stii ca imi esti draga si tin foarte mult la tine. Nu pleca, stai si vorbeste cu noi, o sa iti faca bine. Ai incredere ca bunul Dumnezeu le aranjeaza cum este mai bine pe toate. Nu fii tristutza, o sa vezi ca nu o sa te las si te voi lua cu mine la Odisee. Te tin strans de manutza, asa ca nu ai nici o sansa sa scapi. ca sa iti treaca supararea.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Daniela, iti multumesc frumos. Te astept cu mult drag la odisee. Iti tin pumnii sa se intample minunea cat mai curand.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput