Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

olim dragutza.si tu cu hainutze de bebe?ce frumoase sunt si micutze.
LAURA LA MULTI ANI!!! iubita.sa fii fericita si sanatoasa.
ramonela dragutza,eu am stat cu cracii in sus de ma durut coloana si tot.daca am zis ca incerc tot ptr bebe.incerc si gata.
oana,iubita,imi pare tare rau ca ti-au venit uratzii aia,dar le aratam noi cat de curand.cum a zis si Olivia nu ii primim si gata.
biby dragutza,daca esti la ovulatie,spor la daca e o dereglare,dute la doctor iubita,nu te lasa.
mii de si capul sus.
nana FELICITARI SI SARCINA USOARA.SA AI UN BEBE FRUMOS SO SANATOS
FETELE, si hai sa le aratam noi uratzilor,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

N-am plecat.. sunt aici. Tot curge si fac pipi f.des. Cred ca azi ajung la urgenta!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Buna, fetele!
Felicitari, Nana, o sarcina usoara si un bebe asa cum iti doresti!

La multi ani, Laura !!!!

Olim, nu stiu daca de site-ul asta vorbesti, eu de el stiu:http://sanatate.org/teste/ovulatie.php, sper sa iti ajute.


Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Biby ce prostii vorbesti????Cum sa ajungi la urgenta???Curge tare???Cam ca la ciclu??

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

da... din pacate curge cam mult si nu e ca la ciclu. adica nu e asa gros. mi-e tare frica!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

la fete!!!! citesc si revin numaidecat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Biby linisteste-te,sigur nu este nimic grav.Mergi la medic si o sa vezi ca se rezolva! Nu te gandi la ce-i mai rau,fii optimista! Suntem alaturi de tine!



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, daca ai putea sa mergi azi la doctor ar fi excelent. Nu de alta, dar apoi poti sa stai si tu linistita cand o sa sti despre ce e vorba. Sigur e doar o dereglare, se mai intampla. Stiu ca esti speriata draga mea, dar incearca sa te linistesti si sa gandesti pozitiv.

Suntem alaturi de tine. Spune-mi te si doare sau doar curge?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Biby, sunt sigura ca o sa fie bine! nu te intrista! Nana, felicitari pt. sarcina! Fetele la care le-au venit uratii...nu fiti triste: luna viitoare ii izgonim pt. ...9 luni! Am vazut ca vorbeati de varsta: eu am aproape 27 de ani si muncim de aproape 1 an jumate. Fetelor, voi aveti dureri usoare cu o saptamana inainte de urati? Mie peste 7 zile trebuie sa-mi vina si deja am dureri usoare. Si asta de cateva luni mi se intampla.De la ce pot fi? Sanii nu ma dor deloc. LAURA, LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Va multumesc din suflet!!!! Nici nu stiti cat de mult conteaza pt mine faptul ca-mi sunteti aproape!
Da.. am o indispozitie exact ca la ciclu! Nu e durere! Dar sanii simt ca-mi explodeaza!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput