Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

winter,dupa calendar,ar trebui sa avulez azi.dar numai aseara am vazut albusul de ou.am prestat si azi nu am mai vazut nik pe chilot.si ma simt si mai uscata.nus ce sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle nici eu nu stiu ce sa-ti zic. presteaza in continuare si sigur va fi bine
eu am mai intrat sa vad ce faceti si-l las iar pe sotul meu la calc,ca eu am putina treaba si dup-aia plec de-acasa. pe la 23.00 sper s-ajung acasa
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Salutare, fetelor! Ce faceti? La multi ani Ioanelor, Ionelelor, Oanelor etc! Eu m-am cinstit cu sotul cu o Grasa de Cotnari.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Azi Z28. Temperatura de dimineata 36,8. Deci a luat-o in jos. Nu stiu ce sa zic. Si dureri de burtik.Ieri am avut 37,0.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

LA MULTI ANI LAURA IOANA!!!!!!!!!!! Multa multa sanatate, fericire si iubire! Iti doresc din suflet ca anul acesta sa vina -ul mult visat!!!

Fetelor ati scris prea mult si nu am avut timp sa citesc tot... Nu prea ma simt bine.. aseara am tras o partida de cearta cu sotul si n-am dormit deloc. Inca nu ne-am impacat () dar urmeaza mai pe seara!

ANCA sper sa iasa pozitiv testul!!! Cand il faci??? Nu mai am rabdare!!!!!
Bubu mai ai putin si aflam cum stai!!! Doamne ce bine ar fi sa fie bebe!!!!! Iti tin pumnii iubita!!!

Pup toate fetele si ne auzim maine la cafelutza! O seara placuta!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Printesa ce faci?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi,vb la noapte atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

multumesc de urari
am venit de la servici ca deh, duminica=prima zi din saptamana, si de atunci va tot citesc...n-am mancat, nu m-am descaltat, nimik...
nici macar nu stiu ince zi a cm-ului sunt, ca ma suparasem rau si am zis ca nu mai tin evidenta
dar va urez succes si va astept cu rezultatele testelor


anca

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, voi stiti ca in caz de sarcina sunt interzise baile fierbinti dar si cele prelungite?? Luna asta m-am comportat ca si cum as fi gravida. Am avut mare grija de mine, nu am facut eforturi (ca de obicei fac f mult) si m-am rasfatat. Problema e ca simt o durere pregnanta ca la ciclu si mai am 6 zile pana cand ar trebui sa fac un test. Sotul meu, care are ceva cunostinte medicale (e veterinar)zice ca ar fi ceva acolo...o nidare sau oricum, bebe... Mie mi-ar conveni sa fie cum zice el, caci durerile astea din ziua 20 nu sunt normale pentru organismul meu si abia astept sa vina bebe!

Multumesc pentru urari! Si sotul meu e tot Ion si am sarbatorit tot week-end-ul. Acum asteptam alti musafiri.
Pupici!

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Ioana

Mergi la inceput