Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

NUMEIOANA la multi ani si pt tine si pt sot.
si eu am multi in familie,inclusiv eu sunt ioana, dar din pacate, sunt departe de ei si-am sarbatorit doar cu sotul, ieri si alaltaieri. cred ca deseara pe la 23, incepem iar cu chefuitul bem si noi un pahar de vin , sa-mi treaca supararea.
iti tin pumnii sa fie bebe
fetelor, distractie placuta in continuare
eu la 20 trebuie sa plec, dar ma intorc pe la 23.00- 23.30. danielle vorbim la noapte
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielaradu spune:

intrebare: azi e a 24 zi a CM mi-am facut un test barza de dimineata (desi mai fusesem la toaleta pe la 4 cred) a iesit a 2 liniuta slaba dar roz, am dureri de sani de as sta dezbracata, ma doare un pic si burtik mai mult intepaturi asa si in plus de asta sunt super balonata si am mereu gaze - lucru nemaiintalnit la mine. sa die oare??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetele


Vad ca voi, Danielle si Didi v-ati facut program de noapte.
Uff, eu de acum voi reincepe serviciul, si cu asta vin inapoi si vechile obiceiuri:culcat mai devreme, trezit la 7 si nu la 11 cum a fost pana acum. Abia astept urmatoarea vacanta
Voi ce mai raportati?
Eu raportez ca in cateva zile trebuie sa imi vina uratii, mai precis pe undeva pe miercuri, asa ca ma pregatesc sufleteste.


Cine ne da o veste frumoasa?
Ancuta la tine draguta ce se mai aude? Ai facut testul?

Eu cam atat am avut de raportat. Si o zi aiurea ca mi-am petrecut-o gandindu-ma ce aiurea va fi maine.

Ufff....

Hai ca va pupicesc si va urmaresc din umbra

Felicia,

viitoare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

fetele ! Am facut si am venit sa vad ce faceti. Numeioana, tin pumnii sa fie! Si eu am avut durere de ovare azi,dar eu am asa in fiecare luna,asa ca...putine sanse la mine. Va las fetelor, ca maine trebuie sa merg la servici.Trezirea de dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele sa avem o saptamana usoara si cu vesti bune. Va pupacesc pe toate.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Dragelo. eu sint in ziua 28 din 28. Temp este 37.0. Am facut un test si a iesit negativ, insa destul de ciudat. In patratelul unde trebuia sa fie linia care indica ca esti sau nu insarcinata s-a facut rosu tot, apoi lichidul a urat spre cerculetul unde e linia rosie de control. In final a ramas doar linia rosie de control si atit. Eu totusi nu inteleg, de ce s-a inrosit la inceput si patratelul? O fi fost testul aiurea? Nu mai inteleg nimic.....luna trecuta cind am facut testul si a iesit negativ patratelul a ramas alb de la inceput. Nu mai pricep nimic, oricum miine tre sa imi vina, simptome nu am, nimic, sint doar confuza si deprimata... Vreau si eu un bebe, cer oare prea mult? Si mai vreau si acasa.... de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITELOR!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

PRINTZESA, ti s-a inrosit si patratelul fiindca asa arata testul ca functioneaza.daca esti insarcinata,iti apare imediat si linia din patratel,daca nu,ramane doar aia de control. si mai fa maine dimineatza unul daca nu iti vin uratzii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

da, exact asa am patit si eu la ultimul test, era unu f ieftin

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Eu am dat 15 euro pe el

Mergi la inceput