Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Buna dimineata fetelor

Danielle si didi fetelor ati stat toata noaptea la taclale.
Ancuta, dragutza cum e cu testul? il faci azi?
Iti tin pumnii sa fie .

Sa nu uit: LA MULTI ANI tuturor Ionilor si Ioanelor de pe forum.

Felicia,

viitore de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Ce faceti fetelor, nu mai sunteti pe aici?

Atunci ma duc si eu la

Am sa las contul deschis si am sa m amai uit pe la voi din cand in cand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Oana,Didi Anda,Ache LA MULTI ANI sa fiti sanatoase si sa aveti numai impliniri. Si sa va dea Dumnezeu cat mai repede bebei frumosi si sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Ce harnice ati fost cu scrisul, mi-a luat ceva timp sa va citesc din urma. Cred k pana maine seara cand intru din nou,va gasesc la alt cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Fac galerie pt toate fetele,indiferent de ziua in care sunt, sper cat de curand sa veniti cu vesti fffff bune.
toate fetele. Distractie placuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Am venit sa vad ce mai faceti fetelor! la toate fetele! Eu azi am simtit niste dureri vagi de burtica...asa ca nu cred ca e luna cea norocoasa. Cred ca nu scap de . Voi ce faceti? Astept vesti bune de la voi!!!! Cine face azi test?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ALYS,WINTER fetelor dragutzelor.
ANCUTZA, sper din tot sufletul sa iasa pozitiv luna asta.
ACHE, LA MULTI ANI!!! DRAGUTZA
FECIAN, am stat cu didi pana la 6 dim, pe net. nu ne mai saturam.
spor la trebusoara
YSA, dragutza.nu aveam somn aseara.am stat la palavre o gramada.sunt dependenta de forum.
ptr toate fetele dragutzele si gagicutzele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele,azi dimineatza pe la 4,am avut intepaturi usoare in ovarul stang si tot aseara am vazut albus de ou pe chilot.ce credetzi? am ovulat azi dimineatza? ma bucur ca am stat treaza si am putut simti intepaturile,ca daca dormeam,nu mai simteam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fetelor .
LA MULTI ANI! pt toti si toate sarbatoritele. nici in israel nu se stie de SF ION, dar eu am sarbatorit cu sotul.
multumim de urari YSA.
FECIAN aseara am tot vorbit, ca n-aveam somn si am dormit pana la 13.30 . mai bine dorm ziua si noaptea stau treaza
va pup pe toate . ies, ca sotul ma cearta ca iar am intrat pe forum, ca pe el nu-l mai las deloc, mai ales ca ieri am stst toata ziua. intru mai tarziu..daca nu, deseara pe la 23, sigur sunt prezenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Danielle, e posibil. eu la o zi dupa ce simt intepaturile ovulez. Asa ca ...spor la! Sa se lase cu!

Mergi la inceput