Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

LAURA, dar nu prea am chef sa fac in fiecare zi.nus de ce?si sotzul meu munceste mult,cateodata pica de oboseala si mii tareee mila de el.doctorul mia zis ca de 3 ori pe sapt. e suficient.acu nus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

OLIVIA, multumesc.eu cred ca creierul meu nu mai functioneaza.
CM,meu e de vreo 5-6 zile asa.pana se termina complet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

dar hai sa va zic ce am facut eu.pare putin dar...
m-am controlat singura si am observat ca uterul meu e sus.azi cel putin.am citit ca,in perioada de fertilitate sau ovulatie,uterul se ridica si nu ai sa mai poti sa il atingi si se deschide.dimineatza,iarasi,uterul e sus si e bine sa apoi sa stai cu fundul in sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

OLIVIA, am uitat sa iti zic.am programare la doctor,martzi.ce zici?mergem impreuna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Danielle cum iti poti da seama daca e uterul in sus?

Alexandra, nu mai fii suparata ca mai ai si luna viitoare. Uite promit ca vom incerca impreuna si din 2 macar una sigur va fi cu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

danielle. CM cu totul. nu cat tine sangerarea. 28-30???

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

aha. danielle am vazut acum ca ai scris 28. eu zic sa faci teste de ovulatie din ziua 7-8 a Cm. dupa ce a trecut sangerarea, mai stai vreo 4 zile si apoi faci teste zilnice. e costisitor dare merita. a!! temperatura o iei? asta = TB dimineata la prima ora.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fecian. sper sa avem noroc amandoua
tu ai prestat? ce zi esti?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, eu joi o sa merg. Numai bine fug si uratii pana atunci.Bafta tie pana atunci

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

FECIAN,nu iti mai simti uterul cand te controlezi.de obicei,cand e jos,simtzi ca o gaurica micutza intr-un ou.dar,cand e sus,nu mai simtzi gaurica aia micutza.
ALEX, TB nu imi iau.tre sa imi cumpar termometru.cred ca maine ma duc la cumparaturi.de care zici sa imi iau?care e mai bun?

Mergi la inceput