Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele...ce mult ati scris
OLIVIA,dragutzaimi pare rau de z1.mi se face si mie frica de ziua asta.numa cand ma gandesc ca mai un pic si apar si la mine.offf
multumim ptr noul capitol. esti o scumpa.
OLIM,ANCUTZA sper sa fie bebe la voi in burtik.eu va tin pumnii
ALEXUTZA,sorry dragutza de z1,dar iti dau un milion de pupici,poate trece supararea....
OANA,ne faci o surpriza?ce frumos ar fi. eu iti tin pumnii
LAURA,mii de pupici ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Oana, fa un test ca ne tii pe jar! Tare faza cu algocalminul, m-am distrat.

Alexandra, imi pare rau de Z1, stiu ce simti, dar trebuie sa o luam mereu de la capat. gandeste-te ca e ultima luna cu urati pe cap. Hai fii optimista!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ptr noile gravidutze si FELICITARI.
fetele,eu azi,mi-am facut test de ovulatie si nu e pozitiv.de ce?sunt in perioada de fertilitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

CLAU,BIBY, si toate fetele.suntetzi nemaipomenit de sufletiste.sper sa vina bebele cat mai repede si la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

danielle multumesc frumos. la fel si tie clau, si voua tuturor. ma ajutati enorm.

danielle esti sigura ca ovulezi.??? eu am descoperit ca ovulez abia prin ziua 18. ia vezi si tu!! cate zile are CM la tine?


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Eu sunt aici cu ochii pe voi. Nu scriu asa des ca am de lucru si e si Talibanu' aici!





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, . Lasa ca la tine o sa-ti ajute DD si n-o sa-i mai vezi 9 luni.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ALEX,em un ciclu regulat.e de 28 zile.te rog sa imi luminezi si mie creierul si sa imi zici ce e ala CM.
BIBY,
OLIVIA, sa te auda Dumnezeu si sa nu imi mai vina uratzii.asta iti doresc si eu tie.esti un suflet bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Danielle insista cu testele de ovulatie. Stiu de la fete ca tre' sa faci multe pana prinzi exact momentul ovulatiei Cel mai sigur prinzi momentul daca faci sex in fiecare zi, la mine a functionat

Anca ce mai astepti? Cate zile tre' sa-ti intarzie ca sa fai test de urin sau de sange? Doar stii ce ai patit acum fo doo luni Daca e bebe (si sper sa fie bebe) afli mai repede si daca nu e bebe, vezi care-i treaba!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Bibytz, spor la lucru. Lasa ca vine we si scapi de taliban.
Dani, CM = Ciclu Menstrual

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput