Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna dimineata
ce faceti vorbaretelor?dormiti?:)
Ioana, cred ca numaram aproape impreuna:) sunt Z20
Anca, Olim, aveti ceva vesti?



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Neata, fetele! Astept vesti bune astazi de la voi!! Fecian, super faza cu septica!Eu aseara nu prea am avut treba...a venit sotu obosit Eu, ziua 22 din 31...astept in continuare.Ciudat e ca luna trecuta m-au durut sanii imediat dupa ov, luna asta nu ma dor deloc.Implantarea are ceva semne?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, dragutele mele, abia ce m-am trezit si eu. Am stat in pat pana tarziu dar cu folos. Am inceput sezonul de programe artistice .
Am pus si cafeluta si e tare buna

Danielle, Didi, ce v-ati intins azi-noapte, acum cred ca dormiti duse

Didi si eu sunt alaturi de tine si cred ca indiferent cum, prin ce metoda ,o sa-ti tii copilasul in brate. Fii optimista in continuare, conteaza foarte mult, nu te gandi la durere, daca urmarea ar fi un bebe mic, nu sta pe ganduri, fa cum crezi tu ca e mai bine. Iti tin pumnii sa vina repede

Livia, poate avem mai mult noroc luna asta.

Biby, merci iubita de urare!

Anca,Olim,

Pup toate fetele optimiste



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza!!! La cafeluta si eu Clau! Sotul le sforaie inca!
Didi iubita iti tin pumnii sa fie bine!!! Imi pare nespus de rau ca trebuie sa treci prin asta dar gandeste-te ca Dumnezeu are grija de sufletelul tau minunat si cu siguranta te va ajuta! Anul acesta o sa fii mamica! O sa vezi! Nu-ti pierde speranta! Te imbratisez cu drag!
Livia luna asta numaram impreuna. Si eu sunt tot Z5!
Dani daca tu vrei sa faci analizele nu vad de ce te-ar refuza medicul. Cu atat mai bine ca le faci din timp. Si mie mi-a spus acelasi lucru: dupa un an de incercari sa incep investigatiile! Acum imi pare al naibii rau ca nu le-am facut atunci si a trecut timpul degeaba... Iti tin pumnii sa fie totul bine la tine si devii mamica cat de curand!





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

dragele mele. ce faceti? sper ca sunteti optimiste da? eu sunt z2 deci adio luna asta.

de maine merg la birou, asa ca o sa intru mai putin, ce sa fac, o sa am de muuuuuncaaaa.

aseara am aflat o veste buna. o verisoara a unei prietene a ramas gravidutza. este la 2 ani dupa o operatie in urma careia a ramas faca un ovar si o trompa. vroiau sa o opereze sa-i desfunde unica trompa si avea si programare insa nu a mai fost nevoie,,,,, .

si prietena asta a mea e in aceeasi situatie. a pierdut un ovar si o trompa tot acum 2 ani si de atunci a facut 1.000 de analize si eco... greu, inca nu a reusit.


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Mai fetelor mi-am facut cont pe Fertilityfriend.com pentru ca de ieri am inceput sa-mi iau temperatura. Ieri am avut 36.3 si azi 36.6. Eh.. ieri am bagat datele acolo.. totul ok. Acum incerc sa pun temperatura pt ziua de azi si nu-mi salveaza nimic. Am incercat de nshpe mii de ori.. nu o ia. Aveti idee de ce???



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, eu ma apuc de putin smotru asa ca de sambata.

Biby,

Ale, ma bucur pentru verisoara prietenei tale si prietenei tale da dea Dumnezeu sa-i vina repede un bebic.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:



si eu trebuie sa mai deretic ceva. maine la mine incepe saptamana si trebe sa ma dichisesc pt serviciu,.

nu de alta ca mai incolo ma duc la bebicul prietenei mele bune. ala de aproape 2 luni. ma duc sa-l smotocesc si sa-l pup.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Didi,sigur o sa fie bine! Dumnezeu are grija de noi si ne va da un.Trebuie sa fim curajoase si optimiste!! Fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor!
pe la 12 m-am trezit si eu . am fost tare obosita, ca azi dimineata m-am culcat pe la 5
danielle, clau, biby, winter multi pt voi.
si nu numai pt voi, pt toate fetele sa dea DUMNEZEU sa fim toate cat mai repede .
sper sa primim si astazi vesti bune: cat mai multe gravidute!
va pup. intru mai tarziu, ca vreau sa ma pun sa fac cate ceva de mancare.

Mergi la inceput