Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

WINTER,
ANCA,OLIM,asteptam vesti de la voi
BIBY,cand am fost ultima data la doctor,i-am zis ca am facut analize la sange,urina si papanicolau.am programare pe marti si fii sigura ca ma tin de capul lui,dupa ce m i-ai zis ca se poate.multumesc
mi-am facut si eu cont pe fertility friend,tre sa astepti o vreme pana poti intra si salva toate datele tale.eu am asteptat si mi-au trimis ei mesaj,cum,ca pot sa intru.
ALE,CLAU,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetele,toate atzi plecat la treaba? sa avetzi spor atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

danielle eu inca nu m-am apucat de mancare. sotul leneveste in pat demult n-a mai prins sa stea in pat pana la ora asta!
eu mai caut pe forum una alta...mai vorbesc si cu fetele de la inseminare..
am o tragere de inima in privinta inseminarii, dar sper sa-mi treaca. am citit la fetele ce-au facut inseminare ca sunt prelucrati in acelas spital si sunt introdusi cat mai repede, pe cand la noi, trebuie sa ma plimb dupa dr, la policlinica care va fi <lucreaza la mai multe> , iar vor fi preparati in alta parte <ne zice el unde sa mearga sotul, sa i-i se prepare, dupa care sa vina la policlinica unde este el , sa poata sa-mi faca inseminarea. mi-i se pare prea mult timp pierdut , mai ales ca mergem in tel-aviv si-i foarte aglomerat. cine stie in cat timp ajunge cu la dr>
poate ma programez la dr inainte sa incep sa fac stimularea, sa vorbesc cu el, sa vedem cum putem face. sa ma linistesc. sper sa fie bine intr-un final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

bibyyyyyy: daaaaa, am fost la munte o saptamana: a fost superrrrrrrrrrrr!!!!
acum sper ca macar anul asta sa se intample minunea si la mine!! sunt sigura ca asa va fi!!

didi: suntem in aceeasi zi: Z22; hai ca poate scapi de inseminare

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fetelor, va pup pe toate. Gagi meu a venit asa ca sint super bucuroasa. In rest, vesti nu am... Sint in ziua 27 din 28, temperatura 37.0 si nu mai am nici un simptom, adica ma simt bine, nu imi mai simt ovarele, nu ma doare nimic, asa ca..... ce sa mai zic? Nu o sa mai intru prea des caci gagi meu sta tot timpul pe calculator gramada, laptopul l-am dus la scirbici....Test nu fac inca pt ca nu are rost, adica nu am nici un motiv sa cred ca am ramas...stric testul degeaba.
Va pupacesc pe toate si o sa mai intru din cind in cind zilnic, dar nu stau mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Bubuleano, tinem pumnii sa fie chiar in Ianuarie minunea!
De fapt, asta sper si eu
Fetelor, dar nu v-ati sculat? cam slaba miscare pe aici..
Acum cand am si eu mai mult timp de DCca acusica vin viitorii fini la noi si nu stiu daca mai intru azi sa vad daca mai aveti noutati.



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

dupa cum vad, s-ar putea sa deschid eu noul cap..hai ca incep:)



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Fetele, am venit sa vad ce mai faceti! Didi, bubuleana si eu sunt in Z22-asa ca numaram impreuna! Va pupic dulcic pe toate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

bubuleana , winter . numaram impreuna. desi, sincera sa fiu, eu nu prea numar si nu-mi prea fac sperante...sper sa fie bine pana la urma.
va pup pe toate si ma rog lui DUMNEZEU sa fim toate cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Printesa, eu fac galerie! Sa auzim vesti bune! De-abia astept! Sa fie un in burticuta!!!!!!!

Mergi la inceput