Aspirante optimiste>20 ani(27)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

MUltumesc mult clauclau..
Problema este ca-mi este teama...NU stiu cum este bebe, nu stiu ce varsta are...
Imi doresc din tot sufletul sa fie bine de data asta...Spun de data asta pentru ca anul trecut dupa niste sarbatori superbe si fericite, mai ales pentru ca eram gravi ( ramasesem in noiembrie 2005)si mai ales ca erau gemeni...pe vremea asta s-a ales praful sarcina se oprise din evolutie...
IMi este super frica sa nu se repete povestea...

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

MIRELA,eu ma la Doamne Doamne sa fie bine de data asta.si o sa fim toate alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mirela, nu te gandi la asta iubita! Totul va fi bine, o sa mergi la doctor si o sa fii apoi linistita . Important e sa fii optimista sa stea bine acolo bebe.

Te pupic.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Felicitari, Mirella! Sa dea Domnul sa fie totul bine de data asta! Fii increzatoare!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Multumesc stiam ca sunteti alaturi de mine si ma intelegeti cel mai bine...E greu sa nu ma gandesc la ce mi s-a intamplat dar ma rog la DD si ii promit si lui bebe ca de data asta vom fi tari...si va fi bine pina la capat...si voi ajunge sa-l tina in brate ca mami si cu tati il iubeste enorm...si asteapta sa le faca viata fericita...
scuze..

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:


Fetelor, ma primiti si pe mine?
Sunt si eu o aspiranta la statutul de graviduta si apoi mamica, iar luna asta chiar am crezut ca am dat lovitura, dupa doar o incercare, dar se pare ca uratilor le era dor de mine si, dupa 48 de zile, si-au facut aparitia . Dar nu ma descurajez, incercam in continuare!
Felicitari tuturor , sa ne pastreze si noua locul cald la Odisee.


Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mirella,


Stai linistita si ai grija de bebe!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Anca, pe unde esti?? Da-ne o veste buna! Te asteptam cu II liniute!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Bine ai venit zapacica! Sa stii ca si eu am tot patit asa in ultimile luni in afara de acest ciclu care s-a finalizat cu succes in z69 am mai avut la 37, la 46 etc...Parca de fiecare data speranta traia mai mult..si apoi totul se naruia...Si acum cand nu mai credeam in nimic dupa test negativ in z50 vezi ca minunea s-a intamplat...

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Nebunica, bine ai venit, lasa ca mai stai tu o luna pe-aici si luna viitoare fuga la Odisee

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput