Aspirante optimiste>20 ani(27)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Hai mai Anca ca eu am luat-o dupa tine cu dereglarea, ia-o si tu acum dupa mine...dar cu ...
pupici

mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Asa-i, nebunica, nu iti dorim sa zabovesti prea mult pe-aici! Nu te supara pe noi! Mai bine ne intalnim la odisee, ca e mai frumos si mai bine acolo!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Multumesc pentru incurajari, Mirela, eu nu am avut dereglari pana acum, CM venea regulat si de-asta am indraznit sa sper ca poate-poate o fi , nici simptome nu aveam de nici un fel asa ca nu stiam ce sa cred. Ei, acum stiu si o luam de la capat luna asta! Dar nu ne descurajam!

Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare, am lipsit doar 5 ore si ati scris
mi-a plecat sotul in germania si vine acasa pe miercuri sau joi, daca totul e bine.
Am plecat mai repede de la servici sa fac niste mancare sa isi puna cu el.Si cand sa urce in masina, imi spune ca sa avem grija de noi, adica de mine si .Ca i se pare asa ciudat, dar se gandeste ca as fi putut ramas, si sa am grija de noi pana se intoarce el.
Abia astept sa isi gaseasca altceva de lucru, ca m-am saturat sa lipseasca atata de acasa
citesc si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Multumesc pentru incurajari, Mirela, eu nu am avut dereglari pana acum, CM venea regulat si de-asta am indraznit sa sper ca poate-poate o fi , nici simptome nu aveam de nici un fel asa ca nu stiam ce sa cred. Ei, acum stiu si o luam de la capat luna asta! Dar nu ne descurajam!

Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Mirella felicitari!!!
Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!
Fii optimista ca de data asta totul va fi bine!

Anca te rog frumos ma treci si pe mine la -dutze?



Bucuria vine din lucruri marunte...Linistea vine din suflet...
Caldura sarbatorilor vine din inimile noastre...!
An Nou Fericit! La Multi Ani!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ZAPACITA,bun venit pe sper sa te simti bine aici cu noi si sa nu zabovesti prea mult pe aici.sa treci fugutza la odisee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nebunica-zapacica spune:

Scuzati pentru mesajul trimis de doua ori, dadea rateuri internetul.
Nu intentionez nici eu sa stau prea mult pe aici, ceea ce va doresc si voua, mergem toate la Odisee, cred ca anul acesta o sa fie cu noroc pentru toate, asa simt eu!

Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.
(Voltaire)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Olim ce dragut e sotul tau! Poate simte el ceva, mai stii?

Mirelush Nu esti inca pe listaaaaa???? Imediat rezolva Ancutzul nostru!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mirela, felicitari si tie! Nu am avut prilejul sa-ti spun ca ma bucur enorm ca ai ramas gravida. Stiu prin ce ai trecut si meritai sa ramai cat mai repede. Sarcina usoara si bebe sanatos!

Ioana

Mergi la inceput