durerea unei pierderi de sarcina (13)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Gabi bafta la medic.Sa afli numai lucruri bune! Te asteptam cu vesti!
Irda sanatate multa Dariei!
Ella o sa fie bine,o sa vezi!Sigur vine si vremea ta!Mai ai putin pana la test!Iti tinem pumnii!





Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ce veste era sa pierd ca mi-au taiat astia netu'!
Felicitari, Nana! Ma bucur tare, tare pentru tine! Am cascat niste oki mari cand am citit vestea, desi ma asteptam la ea! Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara si un bebic sanatos! Nu-ti mai face griji pt educatie, ia totul usor, pe rand! Bucura-te de perioada asta superba din viata ta

Multumesc fetelor pentru urari Sunteti niste dragute Michelle (foarte frumoasa cantarea, ai voce super) Mirelush Gabi Elaa multumesc.

Andreea???

Irda multa sanatate micutei Daria

Flavia esti extraordinara, draga Chiar ca ai ceva puteri, ni s-a confirmat Ai grija ce visezi despre mine, te rog

Eu acu' scriu de la scoala, ca acasa nu am net, tre' sa ma duc sa-l platesc Poate mai erusesc sa intru mai tarziu, oricum sunt cheauna de cap, ca m-am culcat la ora 6


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Laura astazi nu mai ai invitati? Poate o iei de la capat cu distractia! Ai primit multe cadouri?
Nana ai vazut ca bebe a vrut sa fie conceput pe meleaguri romanesti? Sper ca si Andreea va avea parte de aceasta minune!





Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

LAURALAURA-imi place de tine ca esti mereu bine dispusa si pusa pe glume.raman mereu cu un zambet pe buze dupa ce citesc mesajele tale.Inca o data LA MULTI ANI cu sanatate sa iti dea Domnul tot ce doresti,zile senine si fericire LA MULTI ANI sa traiesti!!!!Distractie placuta azi si cadouri MUUUULTE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Laura Ioana si Blueeyes2003, va multumesc din suflet si va doresc sa fiti curand tot atat de fericita cum sunt eu acum. Sa va ajute Dumnezeu!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Ileana_Marius, multumim tare mult! Da si este atat de dulce! Ma bucur atat de mult ca esti insarcinata din nou! Felicitari si bebel sanatos!
Msecu, oauuu, tripleti! Cum ai reusit? Ce frumos! am tot incercat sa gasesc unde le-ai anuntat pe fete, dar nu am gasit...
Laura, tare frumoasa esti! si pozele la fel!
Nana, bravooo! felicitari, sarcina usoara si bebel sanatos!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msemcu spune:

Laura, LA MULTI ANI!!! Sa-ti dea Domnu numai bucurii de aici inainte si sa ne anunti cat de curand ca intri in categoria viitoarelor mamici, iar apoi,in vreo 9 luni, in cea a maimicilor proaspete!!

Nana, e supeeer!! Felicitari! Nu te stresa fara motiv: o sa fii o mama superba! Trebuie sa sarbatorim neaparat aceasta veste!!! Sotul ce zice? I-ai spus?

Flavia , chiar ca esti paranormala!! Trebuie sa fie ciudat sa visezi atatea lucruri inainte! Tatal meu era un baftos si isi visa subiectele la examenele cele mai importante! Iti dai seama ce fain? Se trezea dimineata si stia exact ce trebuie da repete! Eu nu stau foarte bine la capitolul asta! Iar astazi am asa o stare de agitatie: ca la ora 5 sunt programata la medic si abia astept sa vad ce imi spune! Sper ca sunt ok nazdravanii mei Pic, Poc si Puc.

Ingeras, felicitarile mele pentru proaspata mamica!! O sa caut sa vad unde ai scris cum a fost la nastere! Cum te-ai adaptat la statutul de mama? Cred ca minunat, nu? cat despre mine, nu prea am facut nimic special, dar asa a dat D-zeu: fara tratament, fara nimic.

Elaa, tinem pumnii si pentru tine! Sper sa fie cu noroc inceputul asta de an!

Cristina, imi pare rau sa aud ca nu te simti prea stralucit! Poate reusesti sa te mai relaxezi putin, desi, e mai usor de zis decat de facut! Iar eu cu toate fricile mele sutn cel mai bun exemplu pentru asta!

Pupici pentru toate fetele si va tin la curent diseara cu ce am mai aflat la eco!




Mari 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Mari bafta la eco diseara! Abia asteptam sa ne dai vesti despre nazdravanii Pic,Poc si Puc(super tare! )
Poate iti dau si poze sa-i vedem si noi! In rest,esti bine?Greturi ai avut?
Ingeras
Va



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Felicitari Nana si din partea mea iti doresc o sarcina usoaraaa fara greturi si un bebic frumos si sanatos. De maine ma apuc si eu de "treaba" zilnic sa nu pierd nici o clipa momentul "oportun" si mai fac o chestia ca si la prima sarcina adica o sa stau cu picioarele ridicate pe pereti sa "se prinda cika":))))Doamne ajuta si s-auzim de bine.V-am pupic

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Mari, sa fii linistita ca ai sa vii cu cele mai bune vesti de la echo si sper sa reusim sa-i vedem si noi pe cei 3 nazdravani,sau poate iti spune ca e Pic, Poc si o Poca :)...pupici la toti 4
Nana...daca secretul sta in polidin...sa-mi spui si mie, ca poate ma aprovizionez si eu ptr. luna viitoare..
Ingerasa..sa-ti traiasca fetita, sa va bucurati de ea ......ce repede a trecut timpul,....te stiu de la mamici de nov-decembrie.

Mergi la inceput