durerea unei pierderi de sarcina (13)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Nana eram sigura! Mi-au dat lacrimile de bucurie! Felicitari! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!!!
Super,vom fi colegute!



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Merci din suflet.
Eu inca nu constientizez.
Pupici multi.
O sa scriu printre picatiuri azi ptr ca e ambuscada la birou, se reamenajeaza birourile.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

NANAMOTOC-FELICITARI!!!!!!!!!Ti-am spus eu ca esti gravidutza.Ma bucur foarte mult pentru tine si iti doresc din tot sufletul o sarcina usoara si un bebe sanatos!incet incet vad ca toate fetele ne dau asemenea vesti!Ma bucur foarte mult!FELICIARI inca o data!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Nana trezeste-te! Esti -dutza! S-a intamaplat ceea ce iti doreai cel mai mult! O sa fie bine,o sa vezi!

Laura La Multi Ani! Sa fii sanatoasa,iubita,si de acum incolo sa ai o viata plina de bucurii si impliniri si un bebe cat mai curand!
Va pe toate!




Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Nana felicitari, sa ai o sarcina usoara...pana la capat,sa fiti sanatosi cu totii si sa va bucurati de o viata fericita....si sper sa tarasti bine piciorul la odisee..pupici si felicitari
Laura...La multi ani pentru azi, La Multi ani ptr. ieri si anul asta sa fie startul celor mai buni ani din viata ta,sa ai parte numai de fericire si impliniri.
Mirelush pupici pe burtici..sa fie o sarcina usoara,fara stres de care sa te bucuri pana la capat.
Flavia, de tine chiar nu mai am ce spune....m-am uitat la pozele tale si ai o super familie, sa ai parte de tot ce-i mai frumos in viata si sper sa ne prezici si la alte fete:))ca deja la Mirelus si Nana ai dat rezultate.....sper ca intr-o buna zi sa intri si sa spui ca urmez eu:)
pupici la toate fetele....iertare ptr. cele pe care nu le-am amintit acum, dar sa stiti ca va citesc zilnic de cateva ori bune, numai ca nu prea am timp sa scriu.
pupici si sper ca anul asta sa avem numai vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Ella mersi! Bineinteles ca tu urmezi,ne mutam toate la Odisee.Sper ca prestezi de zor!
Te asteptam si pe tine cu o veste buna!

Andreea vezi ca tu urmai pe lista Flaviei! Vino si tu cu II liniute!

Flavia nu mai am cuvinte! Acum chiar ca este clar ca ai ceva puteri magice! Te numim zana cea buna! Ne bucuram tare mult ca esti printre noi!
Va !



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irda spune:

Felicitari, Nanaaaa!!!

Sa dea Domnul sa ai o sarcina usoara, un bebe sanatos, cuminte si norocos!!

Lasa temerile la o parte.....ai timp sa te obisnuiesti 8 luni de-acum incolo ca vei fi mamica si sa te documentezi teoretic cu ce se mananca, pentru ca in momentul in care iti vei tine bebele in brate o sa stii instictiv de ce are nevoie!...... In principal de dragostea ta!

Eu am avut o noapte tare aiurea.....Dari a vomat de vreo 3 ori doar mucishori, fara febra sau altele, dar maraia la greu. Acuma vad ca-i mai bine! Tare nasoala viroza a luat tati!.....si ne-a pocnit si pe noi!!

Ai vazut Mirela, ca nu te lasa fetele singura la Odisee!


Pupicei

Irda
si Daria 13 iulie 2005

Poze Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Nana, felicitari, ma bucur din tot sufletul pentru tine. Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate si o sarcina fara probleme .

Laura, La multi ani . Ce bine de tine, o tii tot intr-o petrecere, daca nu la propriu, macar sufleteste.

Fetelor, eu sunt f emotionata, ma pregatesc sa ma duc la dr, sa vad ce zice. Din pacate nu o sa am parte de eco acum, dar o sa-l somez sa ma programeze cat mai curand intr-un loc unde poate sa-mi faca eco, ca nu mai am rabdare deloc.

Gabi 6+
Miracle inside,
Noi (inca) doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumesc din suflet fetelor. Va multumesc ptr ca existati si imi sunteti alaturi.

Laurici, la multi ani iubita, sa fii sanatoasa si tot ce iti doresti!
Vivela, curaj, o s avezi ca va fi bine. Iti tin pumnii.
Irda, multa sanatate Dariei, o sa vezi ca va fi bine! ptr tine si ptr Daria.
Michelle, . O sa vezi ca va veni curand si randul tau. Ma rog pentru tine!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Mirela, nu mai prestez acum, ca sunt in ziua 26 asa ca astept sa vad daca apar sau nu uratii, nu stiu ce sa cred.....azi a aparut primul cos in frunte, asta e semn ca apar uratii...asa ca nu stiu daca sa-mi fac prea mari iluzii..plus ca sunt si tare plouata azi, la prima ora am aflat ca o amica care era gravi cu o luna in urma mea , tocmai a nascut o fetita....si m-am intristat ,plus colega mea de birou tocmai a primit un telef. ca a fost acceptata la un nou job...asa ca o sa plece si automat eu am sa-i preiau sarcinile si-s multe a naibii....si a mai mers si sotul sa-si faca analizele astazi (trasaminazele pe care si le urmareste lunar)...si stau si ptr. el cu inima la gat.....
dar de ....sper sa fie o stare de moment si sa vina si vremea mea..

pupici

Mergi la inceput