Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ancutz, poate totusi nu vin.
Eu sunt cam in butoiul de melancolie, nu stiu ce-am, of, imi vine intruna sa plang fara motiv, stare specifica perioadei prementruale.....dar nu vreau sa va intristez asa ca

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia si starile aste sunt semn de bb,asa ca ...
cand faci test?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Salutare
va scriu pe fuga..ca luna asta sunt optimista rauu..sper sa nu ma ard..raportez Z17..
Olivia, tin pumnii sa fie totusi cu ochisori!!
va pup



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

si la mine in casa e mizeria, dar sotul s-a oferit sa ma aduca azi la servici, cu toate ca fiecare are masina lui, si sa faca curat in casa.
Stam intr-un apartament tare mic, si cum avem multe lucruri cu noi, plus ca apartamentul l-am luat mobilat, sa nu folosim lucrurile noastre, iar chiria este doar 400 de euro,e destul sa lasi un lucru aiurea si pare ca ti-e toata casa deranjata.Mai ales ca noi tot cumparam pentru casa noastra, dar nu putem duce acolo, ca nu are usa de la intrare pusa, si mi-e frica de hoti.Abia astept sa ma pot muta, si sa imi aranjez toate lucrurile la locul lor, ca aici nu gasesc nimicAsa e cand stai in chirie in spatiu mic.Urasc casele foarte incarcate de mobila, mai ales ca nu ai mult spatiuAbia mi-a intrat un palmier in camera, si e doar un pui
fetelor, scuzati pentru divagare de la subiect, dar am o stare, mai ales ca sotul trebuie sa plece azi, si stau 8 zile singura, dar va am pe voi, iar sambata cred ca ma duc la cumparaturi, cu toate ca am de mers 300 de km, si o sa fie foarte aglomerat tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Raportez si eu: ziua 24 din 28, temperatura 37,2, nu pot sa zic ca am dureri, dar simt asa ca si cum ar urma sa imi vina desi e prea devreme.... Sint cam trista ca ma gindesc ca poate nici luna asta nu o sa vina bebe....
Pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Of, Anca, la TB 36,1, numai bb nu e...
Am doua teste in casa dar sunt constienta ca le stric degeaba. In viata mea am facut doar un test de sarcina, in prima luna cand mi se parea imposibil sa nu ramai daca nu te protejezi
Nu mi-a intarziat niciodata ca sa imi dea motive sa fac test, doar luna trecuta 3 zile si cand am luat test...hop si rusii...n-am mai apucat sa-l fac
Dar sa lasam lucrurile triste, haideti voi cu vesti bune si ne inveseliti

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olivia la mine ieri era temp 37 ,azi nu am mai luato.
si eu am patit la fel luna trecuta ,am luat testul si cand am ajuns acasa nu mai era nevoie.
Eu cred ca am racit iar ,ptr ca urinez ffff des.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Eu nu am vesti de dat, am de asteptat nu gluma. Sunt abia Z4 si o stare foarte proasta , dar astept de la voi vesti bune, sa ma mai inveseliti putin.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Kriss, sa de DD sa fie cu noroc luna asta
Printesa, la asa TB ai toate sansele. La mine cea mai mare TB a fost 36.7. E drept ca o masor oral dar...linia de demarcatie pe fertility friend e la 36.06, adica cu 36.1 inca sunt deasupra liniei, sunt cam inghetata Am avut in faza foliculara si 35.8.

Tin pumnii fetele, sa fie , asa ca sa intrati in


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Si tu, Ancutz, ai TB buna. Da DD sa patesti ca Seli si sa fie bb

Edit: Urinatul des este unul din simptomele de sarcina

Clau,

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput