Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

neatza fetele,
Olivia,dragautza,multumesc de incurajari
dar tocmai am primit un tel si mio zis ca a fost o greseala programarea mea. nu degeaba m-am mirat eu ca m-au programat cam repede.si daca vreau,pot sa vad medicul abia sapt viitoare,sau mai repede doar in cazul in care cineva anuleaza programarea lui.
deci,mai am de asteptat... offffffffffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
acum am ajuns la servici.Trebuia sa fiu la 10. dar am si nu am fost atenti la ceas.Dar nu ii nici un bai.
O zi frumoasa tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, nu te supara, iubita! E bine si saptamana viitoare.

Te pupic.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

e bine si sapt viitoare,Clau, nu imi fac griji,dar ma enerveaza ca eram bucuroasa si ca puteam sa vad doctorul mai repede.asta e...
oricum trebuie sa ma duc si cu catelul meu la control si sa ii cumpar niste vitamine.daca nu e bebe,e catel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

danielle nu fii suparata, ca va fii bine
fetelor, aseara sotul m-a asteptat acasa ci cina pregatita, adica jamon, branza si rosii cu ulei de masline si coca-cola.
Am dat o tura pe la magazine, si ne-am uitat la jucarii pt bebeImi tot arata ce o sa ii cumpere el la anu de mos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ce dragut Olim! Sotul tau abia asteapta sa-i cumpere jucarele lui bebe.

Trebuie sa se prinda luna asta ca sa-i cumpere multe cadouri de sarbatorile de iarna viitoare.



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, lasa ca mergem amandoua
Olim, ce frumoooos
Alysh, poate nu sunt simptome premenstruale ci de . Tin pumnii

TB mea si azi tot 36,1, semn ca se apropie uraciunile

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hello fetele.
Ce de lume pe aici ,sa inteleg ca ati inceput munca?
La mine azi dim test neg si am simptome fffff clare ca vin uratii,ceea ce stiam....
Va pup pe toate si va multumesc ptr galerie

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai aseara am vazut un quad, si imi zice ca il va cumpara si vor merge la gagici cu el
eu tot cumpar jucarii, mai ales de plus, avem peste 30 de jucarii, si puzzle, ca imi plac la nebunie.Ieri am luat unul de disney cu 2 euro cu alba ca zapada
Iar sambata incep la noi reducerile, si i-am spus sotului ca ma duc la cumparaturi si am sa iau ceva hainute si pt bebe, macar 3-4 lucruri, la care el imi zice, da sa fie albe, ca daca e baiat nu ii putem da haine rosii, la care eu raspund, dar tata-sau cum le poarta.Sotul meu are 705 din tricori si bluze, rosii, si toate cumparate de mineIl prinde tare bine, mai ales ca e brunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Olim,ce dragutz din partea sotzului tautre sa vina bebe numaidecat luna asta.
al meu domn,se uita prin cataloage la lucruri ptr bebe.l-am prins zilele trecuteisi doreste saracutzul bebe foarte mult.ma pune sa ii gatesc brocoli si legume ce contin acid folic.
eu ma apuc de treaba fetele,prin casa.am o mizerieee,parca am fi 10

Mergi la inceput