Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

CM trebuie sa vina pe 5 ianuarie.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mai fetelor, mie mi-au trecut durerile de burta , oare sa imi vina ciclu sau ma tampesc aici de cap.Sau din cauza emotiilor
ma duc acum acasa un pic si la 16 vin iarasi
ce program urat de munca in spania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

At cred ca o sa iasa si daca iese neg o sa poti spune ca este prea devremesi il repeti in prima zi de intarziere.
Nu?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

BIBYROX,nu te ingrijora de vis.se poate sa ai cosmaruri.eu am avut vise de astea urate vreo sapt.cand te trezesti,doar spune:Doamne,treaca-se cu noaptea.
ANCUTZA,eu cred ca tu ne ascunzi ceva acolo la tine in burticutza,dar nu vrei sa ne zici.oare ce o fi?
fetelor...eu sper din tot sufletul ca visul meu sa devina realitate si sa ne vedem cat de curand.
am avut o senzatie tare ciudata de dimineatza.m-am trezit vesela si plina de viatza.am zis: da Doamne ca acest vis sa devina realitate.
pe toate fetele si o sa va mai scriu diseara fiindca acuma ma duc pana in oras.(la cheltuit bani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Olim dar tie nu iti venise CM?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Parca vad ca Olim ne face o surprizaaaa

Biby pai normal, ce cauta ea in visul tau si sa fie si rautacioasa


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

anca, nu stiu ce sa zic. l-as face si nu l-as face. cred ca o sa cumpar 1 si o sa-l utilizez cand imi fac curaj, insa 2-3 zile mai stau. va dau de veste!!!! sunt cam ametita si azi nu mi-e foame deloc. ma doare capul de mor . ufff!
Astept sa-mi dai si tu vesti bune da? iti tin pumnii.
acum o sa plec la Cora ca am ramas fara smecherie din aia de intins rufele si s-a umplut si masina de spalat, si cosul. asa ca diseara .

va pup pe toate si ma rog pt voi


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Gata fetelor, acum sunt acasica bine merci cu o cafeluta in fata. Ca bine mai e! Sotiorul s-a dus cu copilul prin parca si eu am ramas singurica sa-mi fAC de cap. Si eu bineinteles stau pe DC.

Anca,ceva este la tine acolo in burtica. Cred ca vrei sa ne faci o surpriza.

Laura Ioana, te pupic.

AleDutulescu,daca nu mai ai rabdare fa un test si daca nu iese nu te superi prea tare caci este prea devreme sa fie relevant acum.



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Clau chiar daca este eu nu cred ca starile astea ale mele sunt din cauza asta.Este devreme nu?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Anca ar fi super sa fie bebe in burtica.Acum imi amintesc ca sapataman trecuta am mers in oras si dintr-o data am ametit brusc,se invartea totul cu mine.Poate si la tine este semn de bebe!Iti tin pumnii,nu mai este mult pana la test!
Biby sunt de acord cu Laura,daca zici ca ai recunoaste-o pe femeia din vis ,atunci ,pe ea sa nu-ti mai strice visele!
Nu le baga in seama,sunt doar vise de noapte!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput