Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Anca, imi pare rau pentru soacra ta, sanatate multa sa aiba.

Atunci cred ca starile de voma le ai de la cura, probabil ca nu-ti prieste prea bine.





CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

anca, multa sanatate soacrei tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

laurici aspirina am aplicato noi dar nu cand trebuia si oricum stari de voma nu apar asa repede.Nu?
Clau neu e de la cura ptr ca o tin de 2 luni si ma simt f bine ,nu este o cura stricat pur si simplu mananc sanatos.
Si stari de voma si ameteli am cam de 2 zile...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fetele! am lipsit doar putintel si deja imi era dor de voi. ma gandeam ca sporovovaiti fara mine si eu nu am habar asa ca m-am grabit sa ma intorc, nu stau mult ca ma duc cu sotu la cumparaturi.

desi cred ca e prea devreme, am avut ovulatie pe 21-23 dec. credeti ca pot face test?
intreb si eu asa.... ca poate poate apare

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Anca chiar ma intrebam ce e cu tine! Multa sanatate soacrei tale! Ce a avut?? Ia vezi ca ti-am mai zis sa ai grija cu (,) cura aia... Eu mi-aduc aminte ca am tinut anul trecut o cura foarte usoara: nu mancam paine, dulciuri si beam apa plata. In rest ciuguleam... Si imi era tare rau cu stari de voma si lesin. Acum fac legatura cu tiroida mea! la tine nu stiu ce poate fi.. Poate e BEBE!!!

Laura hai ca m-ai facut sa rad! ar fi culmea sa mi se para una cunoscuta pe strada si s-o paruiesc!

Noi plecam la 6... normal! Desi stam degeaba! dar ce conteaza? important e sa fim motz aici!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Alex este cam devreme,teoretic nici nu s-a produs nidatia,mai asteapta....
Te mananca degetele??????

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Ancuto! ma mananca rau de tot. stii de ce ma gandeam sa fac test? ca ieri am avut o durere de cap ca niciodata si ma doare burta. ori am racit, desi nu am iesit decat cu cainele afara, ori se "joaca" cineva la mine in burta. si am avut si niste ameteli. da alea pot fi de la oboseala sper si eu ca e

uffff. ce sa fac? sa mai astept 3 zile?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu zic sa mai astepti,dar stiu sigur ca nu o sa asculti

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

uffffff! promit ca astept.. pana pe 31 . poate am o veste buna de revelion. daca am ovulat pe 21-22, ar fi deja 10 zile. ce zici? s-ar vedea?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cred ca da.
Pe cat trebuie sa iti vina CM?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput