Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mirelus ,fetelor nu vreau sa imi fac sperante ptr ca nu am prestat cand trebuia....si iar o sa ma doara rezultatul

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

clau. ai dreptate dar daca vad iar o singura liniuta! MOR de ciuda. cred ca mai stau 2-3 zile si vad apoi. poate va dau p veste buna sa de Dumnezeu sa imi dati si voi mie.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Anca, e posibil sa fi ovulat foarte devreme? Asa s-ar explica simptomele tale in caz de sarcina, Doamne ajuta!

AleDutulescu, sa dea Dumnezeu sa ne aduci o veste buna peste cateva zile. Eu iti tin pumnii strans, strans.

Cred ca o sa ma apuc sa fac ceva trebusoara prin casa, dar vin din cand in cand sa verific forumul, nu pot altfel...

Va pup cu drag.



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am ceva dragut ptr voi sa va mai distrati si voi
aici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

clau m-am gandit si la asta ptr ca am avut mucus cam din Z8

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor
eu sunt Z 13. din Z 11 prestez cu sotul..ieri , am avut pe testul de ovulatie o a 2 a liniuta, dar mai palida. azi, am avut 2 foarte vizibile. l-am prins azi pe sotul, am si-am planuri cu el si pe deseara . am noroc cu el...se implica si el in proiectul nostru,... este un dragut... aprinde lumanari prin casa...ma face cu crema< ceea ce inainte nu prea vroia >, dupa ce terminam are grija sa-mi puna 2 pene sub fund . cateodata ma apuca rasul, dar cateodata mi-i tare drag de el cand il vad cum se agita.
tot mai vorbim despre viitor si saracul intra in panica ca in aprilie face 29 de ani si nu are copii. a spus ca ar fi trebuit la varsta asta sa fie pe drum al 3 lea copil . este tare dulce..mi-a zis aseara ca si-ar dori 5 . din pacate , primul se lasa asteptat. de aproape 5 ani il tot asteptam.. dar suntem optimisti.. imi pare rau ca nu suntem in tara, pt ca noi am vrea tare mult sa si infiem un copil, chiar daca avem copiii sau copilul nostru. am vrea sa putem sa schimbam in bine viata unui copil abandonat, dar noi suntem in israel si n-avem cand sa ne ocupam de-asta.am inteles ca sunt o multime de facut si dureaza.
poate pe viitor..cand vom ajunge si noi acasa..
deja m-am intins prea mult...
va pup pe toate
sper s-avem cat mai multe vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Am ceva dragut ptr voi sa va mai distrati si voi
aici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....



La mine nu merge iubita link-ul!

Pai daca zici asa... de ce nu faci un test si scapi de-o grija?
Incepem galeria!!!!!!!!



Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Ancuto! pai vezi? daca ai prestat atunci? . eu sper sa fie si la tine si la mine, dar si la noi toate. sa ne bucuram!!!!

va ca ma duc sa dau de mancare la bestie ca sa aiba putere sa si sa fie bine hraniti ca sa faca treaba.

spor la treburi si ne vedem maine dimineata sau la noapte care o mai fi pe DC.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

didi! spor la nu te lasa si sa ne dai de veste. p[oate peste 1 sapt ai si greturi si ne ciocnim burtile Doamne ajuta. va puuuuup

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
acum am sosit de la masa
pai era o tentativa de ciclu, adica umplu juma Ob-ul si atat, dar nici ala nu de tot, dureri de burta, great, voma.etc

Mergi la inceput