Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai am sunat doctorita din Ro si mi-a zis ca sa nu imi fac probleme, ca am facut un tratament pt candida, si ca daca nu e sangerare decat mici semne doar, poate acum incep sa se rupa cheagurile, mai ales ca ieri am facut mult efort, adica am umblat foarte mult si am carat.
Astept pana maine sa vad ce se intampla.Oricum imi stric tot revu si planurile cu uratiiAzi am fost si am luat niste haine de pat super-faine si ma gandeam sa le pun de rev
Las ca mai trec eu si peste asta, nu stiu cum, dar vad eu.Si eu care imi faceam atatea planuri, si sotul la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ca sa fie ziua completa, ma suna sotul sa imi spuna ca ajunge sambata pe la amiaz acasa, deja ma streseaza munca asta a lui.Cateodata imi vine sa mor de ciuda, dar mai trebuie sa am rabdare un pic, cel putin pana ne mutam in casa, si ne mobilam , etc.
scuzati pentru descarcare, dar cateodata simt ca nu mai pot si imi vine sa renunt la tot, mai ales in preajma sarbatorilor de iarna, cand simt lipsa celor care nu mai sunt cu mine, cum ar fii mama mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Draga geamana, nu de alta dar si eu sunt o geamana adevarata!!! NU trebuie sa-ti pierzi speranta. o sa vina si randul nostru, de asta sa fii sigura .

pune sotul la treaba, si pe si asteapta-l pe

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Buna fetelor ....ce sa va zic nou sunt ziua 31 nici urma de rusi pe la mine si lipsa orice simtom de venire a rusilor peste mine, TB 36,8 se mentine de 17 zile, seara temperatura e 37,5 nu e relevant seara dar traiesc la temperaturi mari, nu stiu ce sa va spun decat ca sper in continuare....testul barza l-am facut in ziua 24 f devreme si acum imi este teama sa il repet, speranta asta ma tine intr-o tensiune placuta.

Va pup pe toate si poate ma razgandesc si fac un test iar...dar imi trebuie curaj. Poate fii o dereglare totusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Smaddy, ai CM regulat? eu nu cred ca as avea rabdare sa nu mai fac 1 test. ziua 31? nuuu, n-as avea. as face direct vreo 3.
daca mai intarzie cateodata ar putea fi un delay insa daca ai ceas, ca mine, tre sa te gandesti serios sa te muti la odisee

astept testu cu 2 Liniute



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Smaddy, mai fa un test repede, nu-ti fie teama, e mai bine sa sti. Apoi vino la noi si spune-ne de cele II liniute pe care le vei vedea.
Cate zile are Cm tau?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Mirela inca o data FELICITARI!!! Imi vine sa tzopai de bucurie pentru tine!! testul e clar pozitiv.. ce sa mai... Eu dupa cum stiti sunt experta in teste fals pozitive dar asa o linie pronuntata n-a fost niciodata! pe burtica!

Smaddy nu stiu cum rezisti sa nu faci test! Eu cred ca faceam cate 2 pe zi cand am avut intarziere! Hai ca te asteptam cu vestea buna!

Oli offf nu mai fi trista iubita!!! Nu stiu ce sa-ti spun de scurgerea aia... chiar nu ma pricep. La mine vine direct - fara sa ma atentioneze cu cateva zile inainte... Cel mai bine mergi la un control dupa anul nou. Pana atunci incearca sa te linistesti! Sambata vine sotul tau si trebuie sa il astepti ! Te imbratisez cu drag!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

AleDutulescu as pune sotul la treaba, dar ne vedem la 8-9 zile si, si atunci eu am uratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

uffff! oli mereu ma intreb "de ce trebuie sa demonstrez in fiecare luna ca sunt femeie?" pai ce sa zic? inseamna ca trebuie sa astepti luna viitoare. la greu, teste peste teste , de ovulatie si temperatura. si iti zic eu... ne mutam la odisee



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ce bine ar fii sa fie asa cum zici
eu ma gandeam ca mamei mela i-a venit ciclu pana in luna a 3-a, si ma gandeam ca mie o s ami se intample la fel?
Smaddy, fuguta la test
va pup pe toate celelalte

Mergi la inceput