Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ce mai facetzi fetelor dragutzelor?
iata si eu am aterizat
nu am intrat zilele astea fiindca am fost plecatzi la niste prieteni si a fost mai greu sa ajung la net.
Ancutza,multumim ptr noul capitol si sper ca de acum inainte sa avem numai burtici pe aces forum
Alexandra,bine ai venit si sa stai cat mai putin pe aici
pe toate aspirantutzele care nu isi pierd niciodata sperantza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Smaddy,te asteptam cu testul.
si eu sunt prezenta aici si te sustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

LAuraIoana si eu ma bucur sa mai vad cunostinte vechi. Da uite deja am trecut de jumatate , nici mie nu-mi vine sa cred ca suntem asa mari,de 21 saptamani, sunt la mamici de mai-iunie, DPN este 17 mai 2007 ( fac un european), dar cred ca va veni mai repede.Asa simt. Inca nu am reusit sa aflu ce este , e inca in cutiuta cu surprize, promit ca atunci cand aflu intru si iti spun.
Tu ce mai faci? Cum merge treaba? Iubirea?
Ma bucur tare ca nu iti pierzi speranta, si esti in continuare pe baricade, aici sa ramai pana treci la odisee.
Sarbatori fericite anul viitor sa te prinda cu BEBELUS la purtator.
multi.

O sa fiu si eu mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olim, nu trebuie neaparat sa ai ciclu peste sarcina, depinde de organism. Totusi, cred ca sunt mai rare cazurile cand mai apare menstruatia pentru cateva luni.

Cu ciclu sau nu, sa dea Dumnezeu sa ramanem toate insarcinate si sa mergem la odisee!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Dragele mele. ma duc sa trebaluiesc prin casa. deh', femeie maritata . si sa stiti ca ma bucur ca va am aproape si ca ne putem ajuta. inseamna mult.
olie eu zic ca daca nu e luna asta, cu siguranta o sa fie luna ce vine. totul este sa prestezi la greu. si mama a avut cm pana in luna 2 asa ca... nu se stie
mai intru peste 1 ora si sper sa va gasesc tot aici.

va pup si a avem parte toate de un BB cat mai repede.



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

VAS, felicitari ptr bebelus si sa dea bunul Dumnezeu sa fie sanatos si frumos.
Olim,am o prietena care are 24 de ani.timp de 6 luni,ia venit ciclul peste sarcina.fiindca era slabutza tare,nu perea si-a dat ea seama ca e insarcinata.a inceput sa se ingrase si evident i se vedea burtik.a mers la doctor si asa a aflat ca e insrcinata.acu are o fetitza de o luna tareeee frumusica si perfect sanatoasa.
chiar si mamei mele ia venit ciclul peste sarcina.cand era gravidutza cu mine.timp de 3 luni si si-a dat seama numai cand a mers la doctor.
acuma,eu cred ca depinde de organism fiindca nu toate suntem la fel.
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

stiu ca depinde de fiecare organism in parte, dar eu de multe ori ma gandeam ca is si nu stiu
oricum , poate ne aduce anul un tuturor celor care suntem aici si celor care si-l doresc si nu scriu din anumite motive
eu ma uit dupa mobila pt bebe, ca si asa nu am ce face si ma plictisesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, eu tot la birou sunt...vreau si eu acasaaaaaaaaa. Oricum nu am chef de nimic, bantui aiurea pe net! Noroc ca sunteti voi aici, altfel nu stiu ce faceam!



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

si eu tot la birou si pana la 19
noroc cu netul si cu voiOricum acasa nu prea am ce face.
Dimineata am fost la cumparaturi, mi-am luat o masina de cusut si 2 cuverturi pentru pat.Niste culori, ca de le vede sotul, portocalie si rosie, pasiune.Si am luat si haine de pat in aceleasi nuante.Sper sa arate bine pe pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetelor...eu am o presimtire de bine.am avut un vis.
am visat ca ne-am intalnit toate la o pitzzerie undeva in centrul Bucurestiului.aveam niste burticutze micutze ca niste mingiuci.asa de bine ne statea si incercam noi sa ne asezam la mese.dar stiti ce? ne-am asezat comod,dar cu laptopurile pe burticutze si ziceam ca tre sa intram pe forum sa vedem ce mai fac fetele.
aveam fetele pline de bucurie si eram tare mandre cu burticutzele.
eu sper din tot sufletul ca acest vis sa devina realitate si sa ne vedem toate la anul.(eu am asa o presimtire )
ce parere avetzi de visul meu?
chiar daca nu am intrat pe forum sa vad ce mai facetzi,din lipsa de net..eu am comunicat cu voi prin vis.

Mergi la inceput