Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

MIRELA, FELICITARI!!! Sa dea DD sa ai un bebe sanatos. Te pe burtik.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, ce credeti de situatia asta a mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Biby, vezi ca este poza cu testul Mirelei la Durerea unei pierderi de sarcina l;a pag 7 parca.
Pupici.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mirela, felicitari , sa ai o sarcina usoara si bebe sanatos.
Ai ceva simptome? Ai facut testul dupa intarziere sau inainte?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Multumesc fetelor,si eu va doresc sa fiti cat mai repede -dutze pentru ca stiu cum este sa-ti doresti din tot sufletul un copilas.
Am facut SureCheck,uitat aici poza de ieri:http://new.photos.yahoo.com/mirelaionitza2006/album/576460762370551805/photo/294928804118694692/34



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

oli, sorry. dar cred ca trebuie sa vezi ce zice un medic. si eu am CM de 3 zile, si nu abundent. trebuie totusi sa vezi ce este. eu asa am avut mereu CM.
Eu iti tin pumnii si astept si de la tine vesti de



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

oooooooAAAAAAAAAAUUUUUUUUU, fetelor ce active sunteti. Multumesc mult pentru vorbele frumoase,ALEDUDULESCU, BYBYROX, si celelalte chiar nu ma asteptam, avand in vedere ca pe unele dintre voi nici nu le cunosc. Ce sa va spun, nu-ti vine sa crezi cat de mult te ataseszi de niste persoane pe care nu le cunosti, nici macar numele adevarat nu-l stii. Sotul meu le cunostea pe toate de aici, numai de ele vorbeam acasa.( Am net doar la servici).Ajunsese sa ma intrebe "i.a reusit la fata de care ziceai inseminarea". Era partas la tot ce se intampla aici.Acum a trecut la capitolul "burtici" .
E bine cand cineva stie clar ce simti in momentele in care vezi rosu,dupa o luna de calcule si alte minuni, pe mine una ma treceau toate apele de tristete, dar aici ma inveseleam.
Hai ca sunt prin preajma si o sa mai fiu azi , va mai spun cate ceva despre cum am reusit sa.l fac pe prichindel care da din picioruse intr-una, sa fiu sigura ca e acolo.
va pup dulce.

O sa fiu si eu mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Clau multumesc mult!Eu am un CM de 25-26-27 de zile si am facut testul ieri,in Z28.Nu am absolut nici un simptom!
Olivia multumesc mult!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Vas ce ma bucur sa te mai "vad"! Deja 21 de sapamani Sa fiti sanatosi E fetita, baietel, ce e? Sau inca nu stii?


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Normal ca trebuie sa fim unite, pe forumul asta zici ca ne cunoastem de 100 ani. Asa si trebuie!!! sa fim unite si sa ne ajutam sa ne vedem visul cu ochii.
Trebuie sa ca niste ca sa punem la treaba ca sa ne bucuram mai intai de si apoi de .

va pe toate

Alexandra

Mergi la inceput