Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Salutare fetelor!! cum va e azi? e una macar care pleaca in odisee? eu inca mai sper. sunt in petreceri , obosita si inca incep sa alung uratii . pana pe 5 mai e muuuuult si sunt nerabdatoare. sper totusi ca macar un si-a facut treaba ca de ovulat am ovulat sigur.

si spor la .

A! Intram in competitie? toate tre sa castigam dar sa avem motiv sa dantuim de fiecare data .


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vas spune:

fetelor eu ma aflu la voi pe listuta a doua( Doamne ce mandra sunt) la gravidutze, foste aspirante.
vreau sa va povestesc ceva, anul trecut pe vremea asta de cate ori aveam ocazia sa-mi pun o dorinta (la slujba de Craciun, la trecerea dintre ani) ziceam sanatate pentru toti si un copil.
Se pare ca Dumnezeu le-a ascultat si dupa 8 luni de asteptare, mi-a adus bebele. in luna septembrie am aflat ca am un bebelus, veste pe care am impartit-o cu cele ce aici, cele care m-au sustinut.(cand faceam testul nu ma gandeam decat la voi, ce frumos o sa fie cand anunt).
Acum avem un bebe in burticuta de 21 de saptamani, deci acum petrec sarbatorile cu el in burticutza la caldurica, si am intrat sa va uram Sarbatori Fericite, Si DUMNEZEU sa va dea minunea pe care o asteptati . Ma gandesc la voi intotdeauna cand mi-e rau sau nu pot dormi din cauza burticii, cat de mult ne.am dorit acest lucru , si faptul ca ma ingras tot la voi ma face sa ma gandesc. Erau lucruri pe care chiar ni le doream cu ardoare. Hai ca imi vine sa plang.
numai bine va doresc si multi bebelusi frumosi, si un mare LA MULTI ANI:

O sa fiu si eu mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Vas, sa fii sanatoasa. esti o invingatoare. asteptam detalii. ce face BB, cum se simte, cum esti tu.
Cand ai aflat? in ce zi? cum ai reusit? Vrem sa stim "trucuri".

sa ai un BB sanatos!!!


Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Vas iti multumim din suflet pentru ca te gandesti la noi! Esti un om deosebit! Sa-ti dea Dumnezeu un bb sanatos tun si.. sa nu ne uiti cu pozele dupa ce nasti! Pupam burtica frumoasa!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Neatza, fetele!!!
Bravo Ancutza pt noul capitol si multumim. Sa dea DD sa fie cat mai multe .
Va doresc sa petreceti clipe cat mai frumoase alaturi de persoanele dragi.
Va dulce.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Salut si eu aspirantele mele optimiste si le dau un dulce!
Chiar daca nu scriu va urmaresc indeaproape. E mai greu sa si scriu ptr ca mai mereu sunt pe fuga dar sufletul meu e alaturi de voi.
Pupicei multi. si astept in continuare vesti de noi -dutze.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

felicitari mirela pentru bebe
vas, felicitari, si iti dorim un copil frumos si sanatos si niste parinti fericiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Vas, ce frumos! Sarcina usoara in continuare si un bebe super sanatos. Multumim ca te mai gandesti si la noi, aspirantele optimiste sau pesimiste, dupa caz.

Eu de 7 luni incerc si parca nu prea mai am rabdare, nu mai vine o data testul ala pozitiv si la mine!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Biby multumesc mult! Am repetat testul si a doua liniuta este mai accentuata decat ieri dar tot nu este la fel ca cea de control.Luna trecuta desi imi intarziase CM testele ieseau clar negative,a fost o dereglare,dar acum din prima zi de intarziere a iesit si a doua liniuta! Asa ca...
Va pe toate si va astept sa mergem la mamici de sept-oct.



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

MIRELA FELICITARI DIN SUFLET!!!
Ce teste ai facut??? Nu le faci o poza sa le vedem si noi?
Sa ne astepti la Odisee da????
Te iubim si te imbratisam cu drag!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput