Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Dya. incerc de 5 luni. primele 3 nu le-am socotit. apoi am inceput sa-mi iau TB si sa fac grafice si sa ma peocup. acum am devenit un picut obsedata, insa imi trece. e dezamagitor cand vine ciclul si sperai, aveai ceva semne ca e BB. Insa imi doresc muuult deci, nu ma las. si asa sa faci si tu. e minunat. prietena mea are o mogaldeata de 1 luna,e senzational.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata fetelor, vad ca nu v-ati trezit inca! Foarte bine, eu n-am incotro caci sunt din nou la birou!

Anca, scuza-ma ca nu ti-am mai raspuns aseara, eram foarte obosita si m-am culcat devreme. 30 de copii la party au reusit sa ma oboseasca!!!!

Pupici la toate fetele.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna dimineata si o cafeluta:)
Anca, multumim de noul capitol. Doamne Ajuta sa se mai micsoreze lista aia de sus!
clau, servici usor in continuare!
Eu m-am sculat si mai incolo ma duc la vulcanizare si la spalatorie ca maine dimineata plecam la munte!
o zi frumoasa!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza!!!! Anca
Primul vot!

Ce-mi vad ochii??? Mirelutza noastra -uta??? Mirela da-ne vestea buna!!!!! Azi dimineata parca trebuia sa faci al doilea test de confirmare nu?! Doamne ma bucur enorm de mult pentru tine!!!!

Ale nu mai tin minte daca ti-am urat: BUN VENIT!!! Sper din tot sufletul sa stai cat mai putin aici si sa ne astepti la Odisee!
Cat despre temperaturi, grafice si toate cele.... si dr.-ita la care am fost de curand mi-a recomandat sa incep sa-mi notez temperatura..etc dar am refuzat! Mi se pare un stres prea mare si nici n-as putea sa ma ascund de sot pe care in nici un caz nu vreau sa-l stresez cu treaba asta. Stie doar ca trebuie sa facem bebe si atat! Vreau sa fie soldateii cat mai in forma ca sa-si faca treaba bine acolo! Din pacate... la mine e o problema cu tiroida si se pare ca asta e cauza pt care nu raman. Din ianuarie incep analizele si tratamentul si vom vedea... Pana atunci ma relaxez si incerc sa fiu alaturi de voi!




Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kris, ce frumos, distractie placuta la munte! Acusica pun si eu . Stam si noi aici la o vorbulita.

Si sa dau si raportul Z 21 din 25, nici-un fel de simptom, doar foame , dar asta este din cauza ca am tot mancat si nu m-as opri deloc din aceasta activitate placuta .
Astept ciclu pe 1 ian, dar poate se sperie si el si fuge de mine sau eu de el.

Pup toate fetele optimiste!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Clau eu ce sa mai zic ca astept uratzii pe 30-31.. Mama lor!!!! Tocmai atunci s-au gasit sa vina!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Of, Biby, stiu, mama lor de urati . Eu am impresia ca daca vin pe 1 ian, chiar din prima zi, apoi tot anul or sa vina. .

Cum stai cu petrecerile?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Clau ce dragutza esti! Pai mai bine te-ai gandi ca daca vin in prima zi a anului e semn ca e ultimul CM din an!
Cu petrecerile... stau bine! Mai vin si azi niste prieteni la noi... maine seara mergem la altii si ramanem acolo pana sambata... si tot asa! Un motiv in plus sa... mai uit!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bravo Biby, e bine din cand in cand sa mai uitam de proiectul asta!
Distreaza-te cat poti de mult si apoi din ianuarie vine bebe.

Te pupic, draguta mea.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
is asa nervoasa ca nu mi-au venit rusii, au fost doar cateva urme slabe de sange.De cateva luni patesc la fel.Inainte cu 2-3 zile de ciclu, apar, nu stiu de la ce?
Citesc si revin

Mergi la inceput