"TRUCURI" PT A DEVENI MAMICA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

TUMPI nu ne suparam iubita,din contra eu ma bucur sa vad ca sunt fete la care le arde de ras sa nu fie numai tristete si stres pe aici...ai tu dreptate cu relaxatul numai ca la mine nu are nimic de-a face...eu am 6 ani si ceva de cand lucrez la "proiect"si degeaba,aici deja nu mai e stresul de vina.


LIVIA te astept cu vesti bune!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

IOANA 78(vad ca suntem de-o varsta)deci tu stii un secret cum sa faci sa ajunga soldateii in cetate?hmmm....si mie nu mi-l zici?hai fi fata buna si spune-l si la o batrana veterana...poate...poate devin burtoasa anul asta.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Kla pai , sa-ti zic ! Atunci cand barbatelul n-are () singuta solutie de a avea copil e FIV+ICSI...E f greu si deprimant ( o gramada de dr ne-au spus ca n-o sa putem avea niciodata copilul nostru, dar eu nu i-am crezut nici o clipa !).Am cautat tot felul de info , multe le-am aflat pe net si acum ne pregatim de fiv la unguri ! Saptamana viitoare mergem acolo pt spermograma si daca se gasesc soldatei (dupa un tratament cu vitamine multe ) atunci in feb incepem tratamentul pt fiv, daca nu ii vor face biopsie si punctie apoi ma baga pe mine la fiv ! Eu iti doresc numai bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

IOANA 78 multumesc....eu am facut deja 2 fiv...credeam ca vii cu ceva in "premiera"sa vezi cum repede executam

mult succes la unguri,

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Kla sorry ! As fi vrut sa fie ceva nou, se pare ca trucurile sunt cam limitate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Vad ca sunt multe fete plecate dincolo !
Livia, Olim, Iumosa, Kla poate stiti voi niste trucuri de pe-acolo !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

mda IOANA78 stiu un truc auzit pe aicisa te tina barbatul cu picoarele in sus dupa ,am mai scris asta tot la subiectul asta,apoi am auzit de maca si onagra(ceva vitamine)eu le-am luat si i-am dat si la barbat dar DEGEABAAAAAAAAAAAAA....hmmm...oare mai exista ceva ce n-am incercat?nu!si vreau sa apara ceva nou!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

ioana78(tiza mea) sa sti ca nu-s una din cele care ramane repede,din cauza asta si mi-am permis sa intru aici, sunt chiar una din veteranele aspirante de prin parile astea, de aceea miam permis sa zic ce am zis.Oricum ma refeream la relaxare mai ales pt fetele care s-au hot acum o luna , doua si cand vad ca cele 2 liniute nu apar intra in panica.Da, daca pb persista de mai mult timp, atunci tb mers la dr si vazut care este cauza,desi de multe ori sa sti ca toate analizele pot fi perfecte,dar bb se incapataneaza sa apara.Sunt fete pe aici care au trecut prin asa ceva,de aceea zic de ralaxare,de uitat de faza cu perna sub fund si picioare pe pereti.
Desi e un stres si asta , eu recomand monitorizarea eco,decat masurari de temp si chestii babaesti.Poate pt unii au efect,dar poate fi o simpla coincidenta.
Eu va urez sa ramaneti repede si sa vatineti cat mai curand puiutul in brate.

O veche aspiranta.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

tumpi, subscriu. Altfel, pierdem vremea.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
fetelor, eu nu stiu nici un truc, ca sunt la prima abatere, adica doar de ieri prestam fara a ne proteja, asa ca imi pare tare rau, dar nu va pot da nici un sfat

Mergi la inceput