FIV 96

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll75 spune:

Buna fetelor.Va urmaresc fiecare pas si va tin pumnii.
Monica nu am mancat soia,cred ca nu am mancat niciodata,si restul analizelor mi-au iesit perfect.am organismul sanatos,ca scos din cutie.nici eu nu inteleg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

La multi ani tuturor cu numele de Ioana!!!
Multa sanatate si toate dorintele sa vi se implineasca! Dumnezeu sa va aiba in grija lui!

Adhnana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

LA MULTI ANI tuturor fetelor ( sau sotilor lor ) care azi isi sarbatoresc onomastica!
Si pt toate fetele FIV-oase va doresc o dumineca placuta de Sf. Ion!

tuturor!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI ANI!!! SI LA MULTI !!! fetelor care isi serbeaza azi ziua de nume!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

LA MULTI ANI IOANATUGSinca o data si tuturor Ioanelor pe care nu le cunosc personal! De asemenea, si sotii sa va traiasca si sa va dea buni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

LA MULTI ANI ! IOANELOR

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ButterflySim spune:

Buna, sunt noua aici.
Si aveam si eu niste intrebari. Eu tot incerc din mai anul trecut sa raman insarcinata si nu reusec . Din toamna am inceput sa imi fac toate analizele si se pare ca totul e ok si la mine s la el. Singurul lucru mai deosebit e cu uterul meu care e retrovers dar am inteles ca nu e o problema asta. Nu stiu daca e cazul sa ma gandesc la FIV. Doctorita asta la care sunt eu mi-a zis sa imi iau temperatura in fiecare zi si sa urmaresc ovulatia timp de 3 luni si daca nu se intampla nimic "sa vedem ce facem". Am auzit de Dr Cezara Bucur ca ar fi foarte buna, ce puteti sa imi ziceti? Sau imi recomandati pe altcineva.

Mersic

Simm

Simm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

La Multi Ani!!! tuturor Ioanelor si Ion-ilor! va doresc multa sanatate, multe relizari si bucurii

betty78 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

LA MULTI ani tuturor Ioanelor!

Fetelor, ma bucur mult de tot ca v-am cunoscut, KITTA, AndradaP, Danyalo, Ioana, Sheritra! Ma bucur ca am stat de vorba si vreau sa va spun ca mi-ati incarcat bateriile pentru un an intreg cand v-am vazut cat de determinate sunteti! Iar tu, Sheritra, daca postarile tale pe forum ma amuzau nespus inainte sa te cunosc, live esti pur si simplu mortala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!!

ButterflySim, nu cred ca este cazul sa te gandesti inca la Fiv, in general dr. pun diagosticul de sterilitate primara de-abia dupa un an de incercari.Atunci incep ei sa te trimita la analize si la tot felul de investigatii.La tine este prea devreme sa te gandesti la fiv, cand inca nu cunosti cauza de ce nu ramai insarcinata.Trebuie si sotul sa-si faca o spermograma, poate fi si la el o problema nu numai la tine.

Dana
Poze

Mergi la inceput