Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

ANCA UNDE ESTI CA AI ZIS CA INTRI SEARA? SAU NU AI TERMINAT SARMALELE? EU IN PRIVINTA ASTA SUNT FERICITA...O ZI LA MAMA,ALTA LA MAMA SOACRA SI GATA NU MAI E NEVOIE DE SARMALE...SI FACEM SI ECONOMIE!!! HAHAHA...UITE CA LA ASTA NU MA GANDISEM PANA ACUM...OARE CAND O APAREA BEBICUL CE MA FAC?...EI ASH ...FACEM LA FEL CA SI ASA TOT FAMILIONUL IL ASTEAPTA SI NE INTREABA CAND VINE.EL SA VINA CA NE DESCURCAM NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor! va repede repede! am intart putin sa va salut!
eu am fost azi la cumparaturi si mi-am dat programul peste cap.
in supermarketul in care am fost noi a venit si nasul cu una din fete <stau cam la 1 ora distanta> si ne-am intalnit sa facem cumparaturile impreuna, ca nu ne-am vazut c-am de mult, ca sotul n-a avut liber. cea mica intreba mereu daca mergem la ei , ca vrea sa mergem cu ei acasa. am hotarat ca mergem sa ducem cumparaturile acasa si mergem la nasi. iata-ma la nasi. n-am putut sa ma abtin sa nu intru sa vad ce faceti. sotul a zis ca nu sunt normala.
fetele, care nu mai intrati...va doresc sarbatori fericite, un an nou plin cu impliniri si bucurii.
va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Aylla esti o femeie fericita...sa dea DD un bebe la tine sa fii si mai fericita. Cat despre pregatiri sunt in priza mare, nu mai prididesc cu atatea pregatiri....si suntem asa de putini.
Asa e romanul, sa aibe de toate sa il prinda anul cu matu plin sa nu cumva sa ii mearga nasol in anul ce vine. Traditii si traditii.Eu sunt ardeleanca si imi place sa fie totul bine facut si din belsug.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Buna dimineata!!!Nu e nimeni pe aici? munciti la cratita sau la?va tin pumnii la amandoua!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetele mele harnicutze!!!
Am ajuns acasa aseara (da' de unde seara ca era dimineata) la 5!
Aurel_cris cum sa nu ne amintim de tine iubita??? Ce mai faci? Ai cam tras chiulul! Esti bine???
Didi exact asta mi-a zis sotul acum cand m-a auzit butonand: "Cu cine mai vorbesti iubita?" Eu:"cu fetele"; El: "Nu esti normala"!
Aylla si la fel ca tine: o zi la mama, o zi la soacra! Am scapat de gatit!
Luna pe burtica aia frumoasa!
Laura
Kriss eu nici la una nici la alta! Sper ca diseara sa muncim la !
Smaddy pup ardeleanca draga!

Fetelor o tai la cumparaturi... am de alergat azi!
Sa aveti un week-end superb! Parca zici ca vine primavara nu Craciunul - asa de frumos e afara!

Pupiciiiiiiiiiiiiii


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele
AYla nu am mai intra asseara ca am trabaluit pana tarziu si acum am timp liber ca sarmalelel sunt deja pe foc.
Kriss sunt eu .....
Dar ce ati patit feteleor de sunteti triste?
Acum in prag de sarbatori omul trebuie sa fie mai bun si sa se gandeasca la lucruri frumoase sa lase magia sarbatoriloor sa il patrunda,ca atunci cand eram copii.
Ce bine era,nu?
Pup fetele dragi mie rau de tot

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

ei, bine ca s-a mai animat pe aici..ma duc sa imi fac o cafeluta, ca-s somnoroasa..
Biby, spor la cumparaturi!!!!
Ce harnicuta ai fost Anca!
Eu am noroc de soacra si mama cu bunatatzurile, ca eu nu ma pricep decat la "musuroi"





Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetele! la toata lumea. eu sunt inca la nasi. deseara mergem acasa si la noapte ma pun sa fac sarmalele si prajiturile. sper sa fac treaba, nu gluma. mai bine stau noaptea sa le fac, ca nu am somn, iar ziua imi place sa dorm..nici gand sa ma trezesc de dimineata sa fac mancare. maine la 16 am programare la ginecolog,asa ca, am sa plec de-acasa si cine stie cand ma intorc poate mai pierdem vremea prin oras
sper sa-mi iasa mancarea si prajiturile bune, mai ales c-o zis sotul ca ma ajuta!
va pup pe toate si va doresc spor la lucru <care mai aveti ceva de facut>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

buna seara fetelor!ati folosit vreuna din voi programul CALMENS? as vrea sa il comand de pe net dar mi-e frica sa nu fie vreo tzeapa ceva.poate stiti voi ceva de programul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

pe toate si spor la treaba in continuare.
dau maine seara o petrecere si va astept pe toate.

Mergi la inceput