Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Fie ca sfintele sarbatori de Craciun sa aduca in viata bucurie, iubire si pace. Dumnezeu sa va binecuvanteze si va insoteasca intotdeauna. Dorintele sa vi se implineasca. CRACIUN FERICIT!
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Daca n-o sa reusesc sa mai intru, va urez de-acum un Craciun plin de lumina, iubire si pace in suflet dar si multa voie buna. Sa nu uitati sa fiti bune dar si nebune.

Va dulce si inca o data CRACIUN FERICIT!!!!


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

si eu va doresc la toate sarbatori fericite si craciun fericit.sa va aduca mosul cadoul mult visat si sa avetzi parte numai de bucurie si sanatate in anul care vine.
pe toate aspirantele dragutze si inimoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Ufff am terminat si eu treaba! Cat de cat... adica ce era mai greu.. Ca o sa mai fac si duminica putin asa cu aspiratorul si un praf. Dar in rest: totul luceste!

Sunt rupta de oboseala! Ma duc sa fac un dus ca tre sa apara sotu' sa plecam pe-afara!

Va pup dulce pe toate!!!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Olivia multumim pentru noua capitol sa speram ca o sa aducem vesti bune....azi am facut test cam devreme stiu ziua 25 din 30 si e negativ...testul Barza...mi s-a luat de el o sa iau un test calumea ca poate odata cu schimbarea testului schimb si norocul...
Nana te asteptam cu drag acasa...si multumesc pentru informatii.O sa ii zic sotului meu sa imi ia un test ClearBlue ca astea cu liniute ma enerveaza....deja sunt patita si cu cele fals pozitive si nu mai vreau sa trec prin asta.
Va pupicalesc fetelor fiti vesele ..... si tu Seli lasa tristetea ca vin sarbatorile si poate vine Mosul la tine cu ceva in saculet, daca plangi te faci urata si nu mai vine Mosul la tine.

Fetelor fiti optimiste si vesele ca sa creati un mediu optim sa se prinda bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Fetelor am intrat sa va urez Craciun fericit si sa va aduca Mosu' tot ce va doriti si pe plan material si pe plan spiritual si mai ales sa va indeplineasca Dumnezeu cea mai mare dorinta, aceea de a fi MAMICI. Din punctul meu de vedere voi sunteti deja numai din dorinta enorma pe care o aveti.

Va pup si inca o data CRACIUN FERICIT!!!

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Alina 5 sapt +Cosmin 30 iulie 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

fetelor eu sunt o aspiranta mai veche,nu stiu daca ma stiti multe dintre voi,nu am mai scris de nitel timp ca am facut pauza cu IA-ala.Vreau sa va urez un Craciun Fericit la toate si sa speram ca anul viitor ne va aduce bucuria cea mai mare din lumedoriti.Este greu intr-adevar sa vezi ca trece anul si inca nu ai reusit,dar sper sa reusim si noi.Eu din ianuarie cind ma intorc acasa voi incepe pregatirea dosarului pt FIV.Poate acolo voi fi mai norocoasa,intre timp mai incerc 2 IA.
La multi ani!!! fete dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayna spune:

Fie ca un fulg de nea razlet si vesel
sa bata-n usa casei tale si sa-ti aduca bucurii si lumina in seara sfanta de Craciun.

Fie ca toate visele pe care le fauriti in aceste zile magice de Sarbatoare
sa se implinesca si drumul strabatut pentru realizarea lor sa va aduca bucurie in inimi,
iar in case, fericire si belsug.

Craciunul e credinta,
Craciunul e speranta,
Craciunul e puterea de a darui si de a primi dragoste!
Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!

LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Fetelor vreau sa va urez de pe acum sa aveti cele mai frumoase sarbatori de pana acum si sa va aduca Moshul cadoul pe care il asteptati cu atata dragoste


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

FETELOR VA MULTUMESC PTR GANDURILE FRUMOASE SI URARILE DE CRACIUN SI VA DORESC TUTUROR CA UN STROP DIN MAGIA ACESTEI SFINTE SARBATORI SA INTRE IN CASA VOASTRA SI MINUNEA PE CARE O ASTEPTATI (O ASTEPTAM)SA SE INPLINEASCA

Mergi la inceput